Eiti į turinį
Santos_Christmas

Mėgstami automobiliai.

Rekomenduoti pranešimai

2016-04-12 at 20:13, Robka_Tupac rašė:

As asmeniskai esu Audi fanas, patinka ypac seni audi modeliai, megstamiausia yra Audi  200 quattro V20. Tai mano svajones masina, kuria dar nuo mazens svajodavau tureti. Ja turejo mano dede, kuris mane vaikysteje daznai veziuodavo sia audine, todel turbut sis automobilis man taip isimine ir tapo man mylimas. Galbut, kada nors ateityje dar bus galimybe isigyti si automobili, nes laikui begant sio modelio Audi Lietuvoje tikriausiai nebeliks (tokias Audi ir taip i Lietuva buvo atgabenta nedaug), kai turesiu pakankamai finansu ir busiu pasiruoses islaikyti tokia masina. Nes, kaip sake man mano dede sis automobilis yra puikus ir galingas (pas ji buvo dar pamenu ten Turbo sistema) bet reikalauja dideles prieziuros ir pastovaus aptarnavimo. Viena is tokiu detaliu yra kuras, kuri si Audi pas dede ryjo labai daug, Mieste kuro sanaudos galejo virsyti net 16/18litru (galiu suklysti). Dar automobilyje jau buvo irengta daug elektronikos kuri sitame automobilyje galejo greitai gesti, arba veikti neefektyviai, bet, kaip sake dede per visus 7 metus kai turejo ta Audi jis problemu su elektronika ir apskritai masina beveik neturejo, autoservise per visa laika ji buvo vos 3 kartus (dede galejo meluoti :D) vienintelis minusas buvo dideles kuro sanaudos, nuo kuriu nukentedavo dedes pinigine. Bet paciu automobiliu jis buvo patenkintas ir tikrai nesigailejo kad turejo toki automobili. Pats jis sake, kad tai buvo vienas jo megstamiausiu, galingu Automobiliu, kuri jis buvo turejes savo gyvenime, nuomone apie si automobili dede turejo teigiama :) Automobili jis paskui pardave uz kiek nesake.

 

Mazdaug taip pat atrode dedes Audi tik spalva pas ji buvo tamsiai melyna.

 

 

09a4a69d7a1c7ca57a62732fea59e0af550.jpg

 

d45a20eedfde1c42de665051e4197882894.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

patinka tokios audines bet klysti rasydamas pavadinima? ne V20, tokiu varikliu kaip V20 audi isvis neturi, 20V, nes tai voztuvu skaicius cilindruose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Rojus_Makinlis rašė:

patinka tokios audines bet klysti rasydamas pavadinima? ne V20, tokiu varikliu kaip V20 audi isvis neturi, 20V, nes tai voztuvu skaicius cilindruose

Sveikas, tikrai taip. Audi, ypac senu modeliu labiausiai patinka, 20V viena is ju labiausiai megstamu, aciu, kad pataisiai drauguzi :)

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 6/26/2016 at 8:41 PM, Anthony_Nelson said:

Nepatariu imt 2.5 tdi nes užsiknisi tvarkyt, daugiau remontuose nei važiuosi. Pats dabar turiu 2.5 tdi quattro 132kw kelta tiek programiškai tiek mechaniškai 175kw. Tai nepirkčiau daugiau 2.5, imk 1.9 tdi 81-96kw ir ramiai važiuosi. Tėtė turi 2004m jau fl 96kw PD tai mane su 2.5 vos į vietą nestatė kol neužčipavau. O dėl varomų ratų tai priekinius nes quattro brangus važiuoklės remontas.

Plz kill me

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,nuo pat vaikystės matydavau tik du auto ženkliukus,tai BMW ir HONDA. Kadangi mamos "ferraris" buvo honda prelude 3 2,2 doch (vtec) o Tėvo visą gyvenimą Bmw markės automobiliai. bet puikiai įstrigo 90's laikų siaubas "BMW e32" 3,5i. Nuo to laiko mano mintys skrajodavo ties BMW automobiliukais,žinoma kai subrendau ir atėjo laikas rinktis keturratę transporto priemonę pasirinkau BMW e46 330D. tačiau kaip jaunam neužteko pinigų bolido išlaikymui,todėl teko parduoti,nusipirkau VW golf 2,0i 110kw. bet pastarosiomis dienomis pradėjau mąstyti apie e60 arba e46,bet jeigu jau e46 tai tik 330D su chip tuning ir galingesniais purkštukais,jog būtu ~200kw

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...