Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Index

''Sapožnikai''

Rekomenduoti pranešimai

Net nezinau ar čia geras klubas ar ne. Nu žodziu kokybes pas jus 0

Tik ant mases kažka gal ir sugebat, bet vėlgi linkiu sėkmės...

 

Čia tipo zapa kietas klubas pas tave, sakai visi klubai masė, o pas tave ne? Tai geriau masė, negu 6-7 klubiečiai su aimais ir f11 įspaudę, sunešioja visus

Ir nesakyk, kad tu nenaudoji..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Čia tipo zapa kietas klubas pas tave, sakai visi klubai masė, o pas tave ne? Tai geriau masė, negu 6-7 klubiečiai su aimais ir f11 įspaudę, sunešioja visus

Ir nesakyk, kad tu nenaudoji..

Tas užuodžia viska, kas čia rašo .. :D Ok einam prie reikalo mases nemegstu kaip ir sakiau. Mano klubas yra laisvas ka nori ta ir daro, čytina man px ar ka,svarbiausia kad greit apsiginam, aš visa sapožniku bandiura galėčiau išnešti vienas. Taigi Lukas_Tor ir visi skaitantys vabalai ( Laisva šalis noriu ir čytinu ir px man ant jusu)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tas užuodžia viska, kas čia rašo .. :D Ok einam prie reikalo mases nemegstu kaip ir sakiau. Mano klubas yra laisvas ka nori ta ir daro, čytina man px ar ka,svarbiausia kad greit apsiginam, aš visa sapožniku bandiura galėčiau išnešti vienas. Taigi Lukas_Tor ir visi skaitantys vabalai ( Laisva šalis noriu ir čytinu ir px man ant jusu)

Ne vienas tu čia toks čyteris ;) Tiesiog, koks įdomumas žaist kai laikai vieną pelytės mygtuką, ir vsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net nezinau ar čia geras klubas ar ne. Nu žodziu kokybes pas jus 0

Tik ant mases kažka gal ir sugebat, bet vėlgi linkiu sėkmės...

Jeigu geras klubas yra tai negali būti daug žaidėju klube, nesuprantu tavo logikos durnos... Geras klubas geri klubiečiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...