Eiti į turinį
Billy_Brandom

Jūsų matyti serialai.

Rekomenduoti pranešimai

Esu matęs ne daug serialu pagal jūs, dėl to nes tiesiog asmeniškai man labai sunku yra išsirinkti kokį serialą žiūrėti niekaip nesusidarau išankstinės nuomonės apie filmą/serialą daug kas siūlė įvairiu ,bet tiesiog nepradėdavau žiūrėti nors iš komentarų įvaizdis susidaro geras,bet kažkaip jaučiu nostalgiją tiems išskirtinėms seniems serialams ir kažkaip neprisiverčiu žiūrėti naujo nesuprantu kodėl, nors labai gerai būtų koks serialas nes mirštu dienom iš tu ieškojimu..

 

• The Big Bang Theory (net pus antru metu svarsčiau žiūrėti ar ne,bet galiausiai prieš mėnesi pažiūrėjau ir dabar su nekantrumu laukiu naujausių serijų turbūt pats įdomiausias serialas kokį esu matęs dėka Kubiliaus ir Vilkino.)

• Modern Family

• Esu matęs dar ten tokius. Castle,White collar ne kiekviena seriją,bet žiedavau kai nebūdavo ką veikti per tv ar vakare kartu su bratkiu (tas žiūrėdavo nesveikai tuos).

Ir viskas nes kaip minėjau tiesiog negaliu susirasti kažkodėl aš to serialo ir žiauriai nervuoją.. galiausiai įsijungiu kokį filmą, ar norint labai kažką žiūrėt prakimarinu youtubei visa diena ble pasiūlykit prašau gera serialą, jei netingit aprašykit jūsų nuomonė kodėl verta jį žiūrėti nes tiesiog nebegaliu dapiso kažkokia durna mintis man neleidž pradėt žiūrėti naujų tu serialu, dėl The Big Bang Theory tiek dvėjojau ,o pasirodo toks superinis,kad dabar galvoju kodėl aš seniau galvodavau ,kad jis nieko vertas..

•  Aišku daug animacinio žanro. Family guy, Clyvlend show,simpsonai, American dad (Lietuviško nėr,bent kiek ieškojau neradau), ir daug kitu..

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...