Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Afigenas_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Kalanta/Agnius_Tropec

 

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Afigenas_Mantas

 

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): šiuo metu žaidžiu už kalantos acc, bei užmutinau Augį Darty už /d netam, po kažkiek laiko Afigenas Mantas parašė į /vip, kad darty sakė, kad kalanta(aš) eisiu žaisti mc offline ir po kažkiek laiko dingo internetas, nežinau ar tai jie mane nuddosino, bet spėju, kad jie.

 

4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: 1.png  gs pav

 

5. Įrodymai (BŪTINA):  http://imgur.com/a/itEs8

 

6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne
 
Geri bairiai pas jus kai netas dingsta pas mane xddd.
Cia mazdaug rasyciau, kad kvickas sake kad jus be neto nes nuvertet drk ir nk neturetu man but, gl
įrodyt kad kažka darei? Pažėk fotkė yra ka vip chate rasai, gal ir ne tu ddosinai bet kazkas is jusu draugeliu, o tu esi tas šunelis kurio paprase, kad i vip chat parasyt, pagrasint, kad atmutinciau, stai va ir irodymai, dv 
 
 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Wow, čia bairis kaip iš akmens. Kadangi turi akmenine galva, taip ir būna. Parašiau po prikolu, paėmei į širdį, ir tiesiog išsitraukei sau laidą. Clap clap clap. Congratz m8. Kai sau išsitrauki kabeli interneto, visada rašo: Lost connecton to the server.Reconecting... Niekada kai esi nuddosinamas, nerašys būtent tų pirmų žodžių :) Net neturiu ką pridurti, įrodyk kad kažką dariau, tada kalbėk

Pildau: Šuneli tu šuneli, pats rudnosiukas esi, kad tik panardyt, limonus duodavai kad dirbtu pas tave kažkas, o paskui tik susiradai čia draugų, dar šuma jis čia kelia. Niekas neprašė, o darty gavo mute, nuėjo miegot. Ir prie ko čia ddos grasinimai? :D MC offline, čia grasinimas? ;D Atsigauk nuo to samp'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...