Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nissan_Qashqai

Jerry_Jones (Pridėta nauja nuotrauka)

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Dark_Cyrus rašė:

 Pavyzdi is manes imtum kaip elgtis, nes elgiesi kaip laukinis gyvunas su nedapistitu. I save pasiziurek laisvo elgesio moteris.. Izeidinek mane toliau, tik parodai jog pavydi, nes mano elgesys yra kur kas geresnis. :) Ir dar, kaip tu jauties kai esi pajuokos objektas? :337_fire:

 

o,kaip tu jautiesi kai tave pidaru vadina :DD jo as moteris ,o tu lasara kuri sutraiskyciau kaip tarakona:4_joy:

 

p.s jerry tinka tau ta plike:P ir srr uz freepostus:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Chanel_Lady rašė:

 

o,kaip tu jautiesi kai tave pidaru vadina :DD jo as moteris ,o tu lasara kuri sutraiskyciau kaip tarakona:4_joy:

 

p.s jerry tinka tau ta plike:P

 Tai, kad tik tu taip ir vadini :)) Cia tavo nuomone, galvok kaip nori. Tu atsimenu sakei, kad as tau nelygis, tai kad zinok tu man nelygis, tau iki manes labai toli, nors ir moteris jau esi, bet fu. Lasara - kas per zodziai tavo zodyne brangioji? Kur tevai ziurejo kai tave auklejo? "Sutraiskyciau kaip tarakona" greiciau be plauku liktum negu sutraiskytum. Tau zinai, truksta vyro, kuris tave padarytu taip, kad kita diena nebutum tokia pikta kokia tu esi dabar. Jeigu tu mazute galvoji, kad as kaip Erika bandysiu su tavim aiskintis, tai tu esi ne tos nuomones apie mane. Supranti, taves tik papist nori ir tiek, bet bendraut ir kazkaip kad jausmai butu - nemanau. Esi blogas zmogus, ir uz visa blogi tau gyvenimas smogs tikrai atgal. Man labai taves gaila..:44_frowning2:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Dark_Cyrus rašė:

 Tai, kad tik tu taip ir vadini :)) Cia tavo nuomone, galvok kaip nori. Tu atsimenu sakei, kad as tau nelygis, tai kad zinok tu man nelygis, tau iki manes labai toli, nors ir moteris jau esi, bet fu. Lasara - kas per zodziai tavo zodyne brangioji? Kur tevai ziurejo kai tave auklejo? "Sutraiskyciau kaip tarakona" greiciau be plauku liktum negu sutraiskytum. Tau zinai, truksta vyro, kuris tave padarytu taip, kad kita diena nebutum tokia pikta kokia tu esi dabar. Jeigu tu mazute galvoji, kad as kaip Erika bandysiu su tavim aiskintis, tai tu esi ne tos nuomones apie mane. Supranti, taves tik papist nori ir tiek, bet bendraut ir kazkaip kad jausmai butu - nemanau. Esi blogas zmogus, ir uz visa blogi tau gyvenimas smogs tikrai atgal. Man labai taves gaila..:44_frowning2:

 

ir vel litanijos :( nelygis?:DDDDDDDDD kadu mazu as tai sakiau,tik tu bsk toks naglas vaikis esi,todel ir nepatinki,bet gi dzin visi savo nuomone turim ane krc neberasyneiu gaila tema tersti.

p.s jei tau nerupetu ka as rasau tiesiog ignorintum ,oi nee neblogas zmogus tik bsk ziauri:P cia zn lazda turi du galus,todel dabar neverk koldune:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

36 minutes ago, Chanel_Lady said:

 

ir vel litanijos :( nelygis?:DDDDDDDDD kadu mazu as tai sakiau,tik tu bsk toks naglas vaikis esi,todel ir nepatinki,bet gi dzin visi savo nuomone turim ane krc neberasyneiu gaila tema tersti.

p.s jei tau nerupetu ka as rasau tiesiog ignorintum ,oi nee neblogas zmogus tik bsk ziauri:P cia zn lazda turi du galus,todel dabar neverk koldune:D

blusa, gulk ant sono nebazarinus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Tom_Skull rašė:

Sveikas, Jerry, malonu

Sveikas, Tom'ai, man taip pat :)

prieš 3 valandas(-ų), Aurimas_Mostvila rašė:

Sveikas,malonu!

Sveikas :)

prieš 2 valandas(-ų), Chanel_Lady rašė:

 

o,kaip tu jautiesi kai tave pidaru vadina :DD jo as moteris ,o tu lasara kuri sutraiskyciau kaip tarakona:4_joy:

 

p.s jerry tinka tau ta plike:P ir srr uz freepostus:(

Ačiū, ačiū :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...