Eiti į turinį
Rolandas_Rolkaa

Jūsų turimi Auto/Moto

Rekomenduoti pranešimai

Just now, Linas_Telia said:

ka manai verta buvo pirkti?

Žinoma. Tikrai nesigailiu. Rinkausi tarp šios ir BMW 320, tai džiaugiuosi, kad pasirinkau OPEL. Dabar sekantį savo automobilį planuoju Citroen C5 2008 m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Ignas_Pioneer said:

tfu, sedanas.. galejai hecbeka imt, hecbekas zymiai graziau ziurisis nei sedanas

Kaip kam. Man patinka sedanai, nes bagažinė yra atskira. Ir šiaip, man labiau prie širdies ilgesni automobiliai (sedanai ir limuzino klasės). Be to, hečbeko pakaba kietesnė (tai man žr nepatinka) ir netinkama LT keliams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Raimaa_Runy rašė:

Žinoma. Tikrai nesigailiu. Rinkausi tarp šios ir BMW 320, tai džiaugiuosi, kad pasirinkau OPEL. Dabar sekantį savo automobilį planuoju Citroen C5 2008 m.

o tau ne baisus tas citroenas? man geda butu isvis su juo vazinet, geriau kazka is audi issirink, bmw, mb uz tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Truck_Driver said:

o tau ne baisus tas citroenas? man geda butu isvis su juo vazinet, geriau kazka is audi issirink, bmw, mb uz tiek.

Man gražus. O dar atsižvelgiant į tai, kad prancūzų automobiliai keliuose važiuoja kaip laivai, nesijaučia nė menkiausios duobelės, tiesiog plauki! <3 + skaičiau atsiliepimus apie šiuos modelius, gal iš 10 perskaitytų nuomonių, tik 1 ar 2 neigiamos.  Minkštai prancūzų važiuoklei niekas neprilygs. Tėtis vairuoja keliais metais senesnį Peugeot, su juo važiuot yra pasaka! 

Kas liečia baisumą ir gėdą, tai Vilniui man būtų nelabai malonu važiuoti su 3 BMW, nu bjaurios man mašinos. (Pagaliau tai supratau ir džiaugiuosi, kad nepirkau).

 

http://m.autoplius.lt/skelbimai/citroen-c5-2-0-l-sedanas-2011-dyzelinas-4954243.html?body_type_id=4&make_id[92]=1184

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Truck_Driver rašė:

o tau ne baisus tas citroenas? man geda butu isvis su juo vazinet, geriau kazka is audi issirink, bmw, mb uz tiek.

nu bl tipinis lietuvis, jei yra saibu vadinas audi mersa arba bmw, px kad nei viena is situ markiu nepasizymi ekonomiskumu, o mersu ir bmw islaikymas kiek kainuotu, yra ir daugiau geru masinu nei tos 3 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...