Eiti į turinį
Paul_Dejavu

"Pokemon GO"

Rekomenduoti pranešimai

Kaip ir supratote, tema bus apie populiarėjantį žaidimą "Pokemon GO". Galbūt kažkas prisimenate, kai seniau per "BTV" rodydavo animacinį serialą "Pokemon, tai galite prisiminti įvairius pokemonus, juos rinkti bei surinkę tam tikrą skaičių tam tikro pokemonų saldainių galite evoliuconuoti pokemoną.

Jei jau kas buvo įsijungę ir bandėte žaisti šį žaidimą, jau matėte tas mėlynai pažymėtas vietas, tai ant tų vietų paspaudę pamatysite vietos nuotrauką ir tą nuotrauką pradėją sukti gausite rutulių, su kuriais yra gaudomi pokemonai.

Taip pat, iš tų vietų galite gauti kiaušinių, kuriuos įdėją į inkubatorių ir nuėją tam tikrą kilometrų skaičių išrisite kiaušinį.

!!! Kiaušinio kilometrai nesiskaičiuoja, jei važiuoji su mašina (išbandyta).

Pasiekę 5lvl, galėsite pradėti kovoti, tose vietose, kur duodami rutuliai, kartais prie rutulių gausite "Potion" kuris kovojant prideda 20 prarastų gyvybių.

 

Čia galite talpinti savo gautus pokemonus, kiaušinius, bei informaciją apie save, kelinto lygio esate, kiek pokemonų turite, koks iš jų stipriausias ir t.t.

 

ŽAIDIMĄ JAU GALIMA ATSISIŲSTI APP STORE, BEI GOOGLE PLAY.

Redaguota , redagavo Paul_Dejavu
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Agnius_Tropec said:

Krc gal prie tos vietos melynos reik pabut, nes suku nk negaunu xD

Jei greit pravažiuojant su mašina bandai paimti, tai galbūt per greit pravažiuoji, man tas pats kartais būna. Turėtų pilnai užkrovę tau tą nuotrauką ir tada suk ir gausi, kai gauni ta mėlyna vieta pasidaro violetinės spalvos ir paskui paimti gali tik po 20-30min. Dar vienas variantas, kad kartais aš irgi bandau paimti tuos rutulius, tačiau kažkodėl neina, rašo "Try later" ar kažką panašaus :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Paul_Dejavu rašė:

Jei greit pravažiuojant su mašina bandai paimti, tai galbūt per greit pravažiuoji, man tas pats kartais būna. Turėtų pilnai užkrovę tau tą nuotrauką ir tada suk ir gausi, kai gauni ta mėlyna vieta pasidaro violetinės spalvos ir paskui paimti gali tik po 20-30min. Dar vienas variantas, kad kartais aš irgi bandau paimti tuos rutulius, tačiau kažkodėl neina, rašo "Try later" ar kažką panašaus :) .

Man besansu paimt nes ne lt esu o korta airiska lietuvoj palikau, tai tik xatoj su wifi irgaudyt galiu xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...