Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Keilo_Dollar

Išspresta

Klausimas

21 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Statau likusį puodelį arbatos, jog problema ne windowsuose.

Arba gali buti ikistas koks nors virusiukas kuri kliudo veikla kompiuteriui. Tad tegul gal ir persiraso tuos windowsus geriau bus ir greiciau veiks kompas.. Bet geriau pas draugus darykis kurie nusimano 2x pigiau iseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Neardęs gyvenime aš laptopo, nežinau kaip cooleriai veikia laptope, susirask pacuka kuris apie laptopus nusimano ir sakyk vienas čiuvakas iš sargo sako, kad greičiausiai cooleris užsikimšo dulkėm arba nustojo veikti, nupirk alaus (arba čipsų ir sukola) ir patvarkys jis tau. Arba jeigu nori greitai ir brangiai, susirask meistrą, atvarys, pažiūrės, susimokėsi 30eurų už nieką i vsio.

Turbūt taip ir reikės daryt, paprašysiu meistro kad pravalytų dulkęs laptope visas, ir kad windowsus perrašytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Keilo_Dollar rašė:

Buna karstokas

 

Neardęs gyvenime aš laptopo, nežinau kaip cooleriai veikia laptope, susirask pacuka kuris apie laptopus nusimano ir sakyk vienas čiuvakas iš sargo sako, kad greičiausiai cooleris užsikimšo dulkėm arba nustojo veikti, nupirk alaus (arba čipsų ir sukola) ir patvarkys jis tau. Arba jeigu nori greitai ir brangiai, susirask meistrą, atvarys, pažiūrės, susimokėsi 30eurų už nieką i vsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Šūdas avastas. Iš nemokamų gera AVG, jeigu moki nusicrakint premium nod32, geriausia antivirusinė buvo, kaip dar jas naudojau. Jau metus jų nenaudoju ir viskas ok.

Reiks pamegint AVG gal..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 valandas(-ų), Bartas_Suuh rašė:

Isirašyk CCleaner, pravalyk su juo pc, tada eik į Power & Sleep nustatymas > Additional Power Settings > Ir spaudi "High Performance" prašom :)

Jau senai taip padares buvau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...