Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Keilo_Dollar

Del mobiliuju duomenu

Klausimas

Sveiki, siuo metu esu isvykes i Palanga, ir internetu naudotis galiu tik su mobiliaisiais duomenimis, esu nusipirkes Lion 1gb vienai parai, as ji aktyvaves, pasisharines wifi per laptopa, ir taip ir internetu naudojuosi, bet yra viena problema , jog sampas ir google chromas ilgai krauna, sampo pingas visalaik buna virs 100.. Kame problemos ir kaip ta pinga pamazinti? Padekit!

 

Man vat kai buvau isvaziaves i kaima, ten per mobiliuosius duomenys pingas auksciausias budavo iki 120, maziausias iki 90 ir normaliai galedavau zaisti.. Atvaziavau i Palanga, pingas zemiausias iki 120 auksciausias gali uzkilt iki nors ir  400... Ka daryt? Kame problemos gali but cia? Gal cia laptope kazkas ne taip ar kas? KAS PADES DUOSIU ZAIDIME 2.000.000 sarg pingu!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

29 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 minutes(-ių), Mantas_Karklelis rašė:

Blogas ryšis galbūt? Bandyk padėt telefoną, kur rodytų H+, tuomet manau turėtų normaliai veikti ir padėjęs telefoną toje vietoje nejudink, kad nenusimuštų ryšis.

H+ rodo visą laiką, ryšys kaip ir geras..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Ponas_Rabarbaras rašė:

Iki kiek pingas sviruoja? ir nesupratau tu sharini iš pc ? ar iš telefono ?

Nuo 90 iki 150 kazkur, kartais net daugiau buna. Is telefono sharinu intika per wifi mobilioji saitviete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Bryan_Oconner rašė:

Jeigu sharini iš telefono tai sampą pamiršk, o interneto krovimas lėtas ir bus, tau čia ne modemas yra. Ir šiaip geriausias ryšys būna kai rodo 4G

Ble vilniuj budavau, normaliai budavo sampa lost per mobiliaja saitvete, aisku, pingas toks pat budavo, bet nors nemesdavo visus zaidejus escape, kraudavo objektus.. O db i palanga atvariau ir viskas aukstyn kojom, nekrauna objektu, meta zaidejus escape, nu krc..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...