Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Valentinas_Kasteckis

Tam tikro prisijungimo istrinimas.

Klausimas

Sveiki,

 

yra toks reikalas. Visi prisimename senąjį varikliuką šio forumo, tai tą varikliuką naudoją daugelis kitų projektų ir viename iš jų aš esu banned ant nick'o ir yra suknistas dalykas, jog negaliu atsijungti, ankščiau aš galėjau atsijungti ištrynęs per savo senąją naršykle firefox "Cookies", o kaip tai padaryti per google chrome tai bbž, googlinaus, žinau kaip ištrinti tuos cookies, bet ištrinus ir vėl prisijungus prie to forumo jis nedingsta t.y. neatjungia manęs. Kas tikrai žinote kaip išjungti tai, parašykit čia, būsiu laaabai dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 12 minutes(-ių), Valentinas_Kasteckis rašė:

Minusas tas, kad man nereikia ją išvalyti, ant senos naršyklės mokėjau ištrinti istorija tik iš vieno puslapio. :|

 

STILL WAITING FOR HELP

Įeik į istoriją įvesk sarg.lt į laukelį ir su ctrl mėgink pažymėti visą sargo istoriją ir ištrink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Randall_Evan rašė:

Ccleaner persisiųsk ir išvalyk visą naršyklę su juo.

 

Moderatoriai? Baninkit freeposterius nu...

Kiek man kartot ko man reikia?

 

prieš 3 valandas(-ų), Arnas_Koncevich rašė:

Įeik į istoriją įvesk sarg.lt į laukelį ir su ctrl mėgink pažymėti visą sargo istoriją ir ištrink.

 

Ne sargo man reikia, taip padarius vistiek neajungia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas , vėl aš , taigi žiūrėk kur yra linkas , turi būt toks rakčiukas , paspaudęs ten gali ištrinti passworda , ir tada atsijungt (Bent jau aš taip supratau pas tave problema , kad tu negali atsijungti)
O jeigu nėra rakto , ta bandyk tesiog paspausti 'LOG OUT' ten kur negali atsijungt, ir tau jis pasirodys .
Pavyzdį aš paėmiau sarg.lt svetainę
 

Spoileris

3ad0311bdca9e55831970d8de3e3974817.png

Spoileris

fcd50f5d57b01b6e712a2dcf16f5d1f7140.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...