Eiti į turinį
  • 0
Team_Bebras

Pagalbos

Klausimas

Sveiki, susidūriau su labai dažna problema dėl ko turiu daryt PC restartą, o problema tokia, kad kai būna įjungta keletas programėlių (samp, choome, TS3) žaidžiant serveryje ir paspaudus "windows" klavišą pelytė atsiranda viršutiniam kairiam kampe ir neįšeina pajudint, ten pakimba, dėl ko tenka daryti PC restartą ir viską jungtis iš naujo. Prašau jūsų pagalbos.

 

Didelis ačiū padėjusiems.

Už bandymus pagelbėt nepagalėsiu +rep.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

  • 0

Būna ir man tesiog turi paspausti CTRL +ALT +DELETE.  , tada eini su šitom rodyklytėm ant gta_sa.exe ir spaudi ENTER tada pelyte PRIVALO ATSIDURT EKRANO KAIRIAJAM KAMPE ir tada Tau reikia paspausti ESC.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Rodyklės ant klaviaturos :D
 

Spoileris

   9b3ed478493ac68b33ecf1f908624c0e177.png

P.S Pridursiu dar , kad jeigu neveiks šitas būdas , bandyk viską tą pati daryt , tik vietoi paspaudimo su ENTER ant gta_sa.exe spausk DELETE (jis randasi virš rodykliu) ir tau išsijungs GTA ir vėl galėsi judint pelę. Galbūt neiškiai aiškinu , bet jeigu viską padarysi kaip sakau tikrai padės , nes pas mane lygiai taip pat buvo.

Redaguota , redagavo Raimis_Motark
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0
12 minutes ago, Raimis_Motark said:

Būna ir man tesiog turi paspausti CTRL +ALT +DELETE.  , tada eini su šitom rodyklytėm ant gta_sa.exe ir spaudi ENTER tada pelyte PRIVALO ATSIDURT EKRANO KAIRIAJAM KAMPE ir tada Tau reikia paspausti ESC.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Rodyklės ant klaviaturos :D
 

  Hide contents

   9b3ed478493ac68b33ecf1f908624c0e177.png

P.S Pridursiu dar , kad jeigu neveiks šitas būdas , bandyk viską tą pati daryt , tik vietoi paspaudimo su ENTER ant gta_sa.exe spausk DELETE (jis randasi virš rodykliu) ir tau išsijungs GTA ir vėl galėsi judint pelę. Galbūt neiškiai aiškinu , bet jeigu viską padarysi kaip sakau tikrai padės , nes pas mane lygiai taip pat buvo.

Ačiū pamėginsiu, aiškini tikrai ne kokybiškai :D Kokie pas tave windows'ai? Nes pas mane ctrl + alt + delete    meniu kitos cj nei pas tave, nes kai as ta kombinacija nuspaudziu tai nera exe :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0
prieš 1 minutę, Gang_Drogz rašė:

Ačiū pamėginsiu, aiškini tikrai ne kokybiškai :D Kokie pas tave windows'ai? Nes pas mane ctrl + alt + delete    meniu kitos cj nei pas tave, nes kai as ta kombinacija nuspaudziu tai nera exe :D

Pas mane windows 10 , bet čia ant visų turi veikt, aiškinu blogai , nes vakar miegot nuėjau 6h ryto , bet vistiek bandau padėt. :D
 

Spoileris

0377b0742f1058193938cb3b2dff58e3927.png

 

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0

Kaip atsiranda pele kampe pamėgink 2x paspaust dešni peles mygtuka o jei ne tai

Tesiog per task manager išjunk GTA ir pele atsigaus

 

Redaguota , redagavo Voduf_Cornow
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...