Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Augis_Vega

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Augis_Vega
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Draudžiama išbėgti iš puolamos/ginamos zonos ribų (tai skaitosi kaip karo palikimas). Tai traktuojam kaip gryžimas į zoną
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė 
 

  3849b6b2da12ffd362bead7858717ed8695.png 

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

 

4 minutes ago, Augis_Vega said:

Sveikas, tai nieko nerodo. Man pradėjo LAGGinti žaidimą ir sukilo FPS. Visi buvo ant stogų, tad aš nebėgau nuo priešo, norėdamas išventi mirties, nes mes gynėmę ant žemės, o priešai [puolėjai] buvo ant stogų.

Rolandos komentaras - http://www.part.lt/img/ad1e385466c19512eb4e32ccb3d67e8f526.png

 

Mocą pasiemei tam , kad užšokt ant stogo su juo. Jeigu tai netraktuojama kaip gryžimas, tai kas būtų jeigu visi taip darytu dabar? išbėginėtu iš zonos ir vėl įženginėtu, betvarkė.

O čia, kad ne iš oro taisyklė ištraukta, jei DPKT nežino savo kurtų taisyklių 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, tai nieko nerodo. Man pradėjo LAGGinti žaidimą ir sukilo FPS. Visi buvo ant stogų, tad aš nebėgau nuo priešo, norėdamas išventi mirties, nes mes gynėmę ant žemės, o priešai [puolėjai] buvo ant stogų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vėl būsiu bloga DPKT, bet tiek to, jau pripratau

Dar 2014 metais, kai nebuvo to atnaujinimo, kuris praneša, kai žmonės miršta ir vėl grįžta į zoną, tada už tai būdavo baudžiama, bet dabar, kai padarė bumeris atnaujinimą, kurio dėka matom, kai žmogus miršta, grįžta, tik tada yra užskaitoma, kaip grįžimas į karo zoną..

Dar Kauniečiui būnant NGPT buvo žmonės į blist sudėti, nes ale grįžinėjo į zoną palikę ją, bet išėmėm, nes jie nebuvo mirę ir niekam nieko blogo nepadarė, so.. 

Manau tą sukurta lenny taisyklę reiktų pakoreguoti į tokią: 

  • Draudžiama išbėgti iš puolamos/ginamos zonos ribų ir PASIGYDYTI. (tai skaitosi kaip karo palikimas). 

Tik tada užskaityti kaip zonos palikimą ir grįžima, nes šiuo atveju Vega niekam nepakenkė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...