Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edys_Medys

Jeff_Andy

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Jeff_Andy
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Kraupūs FTB pažeidimai, vartoja su darbine aprangą dirba su nuosava, šaudo kai jau bėglys yra sumokėjęs baudą.
  • Įrodymai:  
  • /info lentelė: info video yra.
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? už drive by buvo nubaustas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas , ačiū už dar vieną skundą 3x . Neatsibodo dar bandyti nuverst mane? :15_yum:

 

Tai va viska paaiškinsiu dabar nuosekliai ir atidžiai .

 

Kaip matai po manim yra Karolis_Rell (bėglys) aš jį gaudžiau , nes norėjau konfiskuoti iš jo narkotikus . Pamačiau kad prie manęs yra arti Sanchez atsisėdau ant jo , kad ištraukti tą bėglį . Toliau kaip matau iš video typo ale DRIVE - BY kaip ir tu mane išbaninai ,nors tuo metu buvau TeamSpeake su Rellu Ir Kalanta ir su jais šnekėjau , o pas mane kaip yra kalbėti su alt matosi , kas momentais taip atsileidinėją tas ginklas . Tada padariau /tpm prie savo mašinos , bet mane kalanta išmete iš namo , tada atrakinau kalanta ir nubėgau prie vartu kad pasiimt savo Infernusa kuris buvo pas Kalanta kieme . Ir kaip matom šoviau į jį , kad nutazinti  , bandžiau vėl pasiimti mašina , vėl išspyrė iš namo. Tada mane KUKU pradėjo šaudyti iš Sniperio , ir nuo seniau radau , pas save narkotikų , nes buvau nesenai įsidarbinęs į FTB atėjes iš The Ballas ir pamiršau pasidėti narkotikus , todėl radau ir suvartojau , kad nenumirčiau ir nereiktu vėl grižinėti ir suimti Kalantą .

 

cf7073b94fd749667c9454569a4feff0946.png

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...