Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Olegas_Lifanov

Arturas_Quick

Rekomenduoti pranešimai

Vardas_Pavardė serveryje: Arturas_Quick
Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Neleistina modifikacija ghostmode, kai suprato, kad pagavau išjungė.
Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: https://www.youtube.com/watch?v=IQ04rBJauhc&feature=youtu.be
Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Dar ne

 

10 minutes ago, Arturas_Quick said:

xD city konkorezis buvo su invisible nes net nemačiau taves, gali net nebeprikolinti, gi jei gauni pats blist ko bliauni ? reikėjo per pzu nufilmuot mane :D ir lakstai paskui mane ir neina hp gėzas geras esi, ir šjp neveiksme ta kažko anti aim naudosiu.. :DD

Sveikas, tuo metu kariavome plovykloje del zonos. Kad buvai veiksme ir mirei galima pamatyti šitoje temoje, po ligoninės padarei /tpd ir pamiršęs išjunkt nuėjai afk. Jeigu būtum nematęs žaidėjo, būtum į jį nešaudęs, tai pat ant 13 sekundės išjungei ir tapai nebekiauras :) sėkmės

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

xD city konkorezis buvo su invisible nes net nemačiau taves, gali net nebeprikolinti, gi jei gauni pats blist ko bliauni ? reikėjo per pzu nufilmuot mane :D ir lakstai paskui mane ir neina hp gėzas geras esi, ir šjp neveiksme ta kažko anti aim naudosiu.. :DD

Pamiršai po karo išjungt, malačius :DDD būtų jis invisible nebūtum tu į ji šaudęs genijau. Ir ant 13 sekundės jau nebekiauras tapai :Dd

ir šeip veiksmas tuo metu buvo: 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...