Eiti į turinį
Kobis_Bryantis

Sarg.lt serverio buvę direktoriai.

Rekomenduoti pranešimai

Direktoriaus Vardas_Pavarde: Naglis_Dimsa

Pareigos: "Grove Street" gaujos direktorius.

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-12-12 - 2012-01-15

Priežastis, dėl kurios šis direktorius atsisakė posto yra nežinoma, tiesiog jis pats tiksliai nežino kodėl jo nebenori. Dabar yra renkamas naujasis šios gaujos direktorius, linkiu sekmės pildantiems!. Naglis negavo direktoriaus BlackListo, nes visgi išbuvo mėnesį. Ištikrųjų kažkiek gaila, kad jis atsisakė posto, nes vis dėlto direktorius buvo pasišventęs dėl gaujos norėjo, kad ji būtų pati geriausia

DPKT lūkesčius šis direktorius įvykdė nepilnai. Visu pirma išbuvo tikrai mažai, bet žiūrint iš kitos pusės akyviai dalyvavo gaujų veikloje. Buvo gavęs daug papeikimų, už keiksmus, įžeidimus esi gavęs direktoriaus įspėjimą, bet aš suprantau ką tau reiškia gauja ir tu visada ją ginsi nuo tokių, kurie ją nelaiko tokia gera. Pats dalyvavimas serveryje buvo aktyvus, treniruotės visa kita buvo gerai. Tikiuosi dar išvysti tave serveryje. Linkiu sekmės.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavarde: Vladimir_Boyka

Pareigos: Immortal mafijos direktorius.

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-12-04 - 2012-01-15

Priežastis, dėl kurios šis direktorius atsisakė posto, buvo laiko stoka. Dabar yra renkamas naujasis, nes pavaduotojas nenorėjo perimti šio įdomaus posto. Vladimir negavo direktorių BlackListo, nes išbuvo gan ilgai ir pasirodė kaip direktorius ne ką prasčiau. Buvo puikus direktorius, na bet gal turi svarbesnių reikalų tikrame gyvenime.

DPKT lūkesčius jis įvykdė. Buvo daug grobimų/puolimų įvairios naujos taktikos, puikus pavaduotojas, kodėl taip sakau? Nes jis buvo užkietėjęs mafijozas nuo pirmų dienų dirba IMMORTAL. Papeikimų daug neturėjo, o jei ir turėjo tai jie buvo bereikšmiai. Patiko jūsų taktikos, garažuose užstatant mašinas, taip teisėsauga negali prieiti prie pagrobtojo, šaunuoliai tikrai puikiai tvarkėties, na bet nieko nėra amžino. Tikiuosi, kad kitas direktorius bus toks pat kaip tu. Sekmės tau gyvenime

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavarde : Eigintas_Rar

Pareigos: Radistų direktorius.

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-11-29 - 2012-01-20

Priežastis, dėl kurios šis direktorius atsisakė posto yra laiko stoka. Direktorius yra perleidžiamas Artis_Block, taigi žiūrėsim kaip jam seksis tvarkytis su radistais. Eigintas negavo direktorių BlackList'o, nes kaip matote iš laikotarpio išbuvo pakankamai daug. Kaip direktorius Eigintas atrodė tikrai puikiai. Na, bet nieko nėra amžino.

DPKT lūkesčius Eigintas įvykdė, nors galėjo pabūti ir ilgiau. Aktyvus darbuotojai, visada aktyviai dalyvauja eteryje. Įvairūs žaidimai, žodžių spėliojimai tapo kasdienybe taip pat ir man!. Tikrai šauniai tvarkėsi, daug naujų įdėjų kurios tikrai pasitvirtino.

Niekada nemačiau kažko neleistino eteryje, turėjo keletą papeikimų, bet jie tikrai neturėjo reikšmės. Taigi galiu pasakyti, kad kiek yra buvę radistų direktorių, mano akyse kolkas tu pasirodei geriausiai. Sekmės tau tikrame gyvenime.

  • Patinka 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė: Benas_Zrms

Pareigos - Narkotikų prekeivių direktorius

Direktoriavimo laikotarpis - 2011-08-19 iki 2012-01-19

Benas_Zrms yra vienas ilgiausiai išbuvusių direktoriaus poste žaidėjų, tikrai galima jį už tai pagirti, sveikinu, šaunuolis. Direktorius posto atsisakė konkrečių priežasčių neįvardinęs. Benas direktoriavo man dar nebūnant DPKT nariu, todėl šio pranešimo dalis bus tiesiog mano, kaip žaidėjo požiūris į narkotikų prekeivių direktoriaus darbą bei į pačią komandą. Taigi, tikrai negaliu nieko blogo pasakyti, nes viskas buvo tikrai puiku, papeikimų negavai visai, komanda buvo stabili ir gerai dirbanti, sąžiningai atliekanti pareigas, tai rodė nedidelis atrankų skaičius, vadinasi darbuotojai noriai dirbo ir nenorėdavo palikti darbo. Toliau, bėgant laikui, buvau atėjęs stebėti narkotikų prekeivių darbo, kaip DPKT narys, tačiau visos bėdos buvo išspręstos ir direktorius sureagavęs į pastabas dar labiau pagerino savo darbo kokybę. Sakau ačiū Benui, už jo pastangas, norą bei gerą direktoriavimą ilgą laikotarpį. Lūkesčius tikrai įvykdei. Šis direktorius tikrai galėtų būti pavyzdys kitiems direktoriams.

Pagarbiai, DPKT.

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė: Krokodilas_Dandis

Pareigos: Ginklų prekeivių direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-12-05 - 2012-01-21

Krokodilas_Dandis vienas iš geriausių ginklų prekeivių direktorių. Iš tiesų po to kaip jam postą paliko Sara_Silva, jis tikrai puikiai vykdė savo užduotį, padaryti Ginklų prekeivius tobulus ir manau, kad jam pavyko. Visą tą laiką kada jis buvo direktorius pasižymėjo tikrai puikiu aktyvumu, vien dėl to nenorėjau, kad jis išeitų, nes jau nuo 8 ryto aš matau jį prisijungusį, o parašius /direktoriai išvysti tik jo vardą. Šaunūs darbuotojai, kiek esu kvietęs net ir sekmadienį visada atvykdavo. Niekada nesam gavę nusiskundimų, dėl vangiai vykdomų iškvietimų ar kitų nusižengimų. Žinoma, kas pažįsta Dandį žino, kad jis yra karštakošis ir dažnai neišlaiko pykčio ir išreiškia jį webe... Na, bet nepaisant to tikrai drąsiai galiu teigti, kad tu mūsų lūkesčius tikrai įvykdei ir net su kaupu. Šaunuolis, tikiuosi, kad tavo pavaduotojas bus ne ką prastesnis, nes jam atiteko tavasis postas. Manau tu žinai, į kokias rankas atidavei savo darbo vaisių. Sekmės tau!

  • Už 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė - Adulis_Plinkaigalis

Pareigos - Grove Street direktorius.

Direktoriavimo laikotarpis - 2012-01-18 iki 2012-01-22

Sveiki, na ką, įdomus atvejis. Vos išrinkus Grove Street direktorių, šis prarado postą vos po kelių dienų. Nežinau, net ką pasakyti, o jūs? Adulis tapo direktoriumi, nes jo anketa buvo tikrai gera, stebint pasirodė irgi gerai, tačiau atsitiko, taip, kad direktorius per pirmas dienas surinko daug rimtų papeikimų, į kuriuos atsakyti jam pritrūko svarių argumentų. Toliau, pavaduotojas, kuris lyg ir išdavė direktorių, siekdamas asmeninių tikslų. Aduli, linkiu sėkmės darbuose bei gyvenime.

Pagarbiai, DPKT narys Gazas.

  • Patinka 1
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavarde: Kestis_Kietc

Pareigos: Apsaugos direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-11-30 - 2012-01-22

Kaip Kestis pasakė, kad atsisako posto aš iškarto paklausiau ar tu tuom tikras? Kadangi šis žaidėjas tiek stengėsi dėl apsaugos, o dabar ėmė ir viską metė. Pats žinau, kad Kestis yra matęs ir šilto ir šalto savo vadovavimo metu. Kartą buvo per plauką nuo išmetimo, bet viskas buvo išaiškina ir manau, kad gerai pasielgiau, kad tada tavęs nepašalinau. Po to laiko tu NUOSTABIAI dirbai su savo komanda, siekiai savo tikslo. Rodei, kad APSAUGA gali būti geriau nei bet koks kitas darbas. Ir manau, kad tau pavyko daug kam tai įrodyti, o prie jų esu ir aš. Labiausiai mėgau jūsų veiklą, daug treniruočių, nuostabi tvarka, vaizdo įrašų darymas, skatinant pritraukti darbuotojų į apsaugos darbą yra tikrai puiki mintis. Žinoma nieko nėra amžino, bet aš manau, kad tu per anksti pasitrauki, nes tuėjai dar daug minčių, kurios būtų labai pravertę... Sekmės tau!

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė - Tomas_Lino

Pareigos - Armijos direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-07-21 iki 2012-01-22

Labas vakaras. Dabar aprašysiu direktorių, kuris, mano manymu, buvo vienas geriausių direktorių serveryje. Į akis tikriausiai iš karto krenta direktoriavimo laikotarpis, tikrai gražūs ir verti pagarbos skaičiai, laikotarpis tikrai labai ilgas. Pradėsiu nuo trumpos įžangos, kaip susipažinau su Tomu_Lino. Kartu dirbome policijos departamente, vėliau, jam tapus narkotikų prekeivių pavaduotoju ir aš nuėjau į prekeivius jau ten, pastebėjau, kad Lino puikiai tvarkosi su komanda, sugeba ją prižiūrėti, padėti bei patarti darbuotojams. Kurį laiką nesimatėme, bet susitikome armijoje, ten buvau pavaduotojas bei padėjau Deividui Deividito suvaldyti kariuomenę (iš tiesų nieko valdyt nereikėjo, visi buvome kaip kumštis). Man išėjus iš posto jį perėmė Tomas_Lino ir išbuvo iki šių dienų. Tomas labai gerai sugebėjo valdyti komandą, vadovauti, vesti ją į priekį. Kaip žinome, po kiek laiko, Tomas tapo direktoriumi ir už armiją atsakė pats vienas, tačiau tai jam keblumų nesukėlė, jis drąsiai žengė pirmyn, įveikdamas visas kliūtis. Per visą direktoriavimo laikotarpį nesurinkai papeikimų, kurie turėjo tau įtakos, negavai įspėjimų, tai yra tikrai pagirtina. Šaunuolis Tomai, parodei liaudžiai, kas yra geras ir atsakingas direktorius. Spaudžiu dešinę ir linkiu tau visokeriopos sėkmės! Tikėkimės armija išliks tokia pat stipri kito direktoriaus rankose, tokia, kokią palikai tu. Dėkoju, už puikų direktoriavimą bei ryžtą ir pastangas, kurias įdėjai savo darbui. Šaunuolis.

Pagarbiai, DPKT narys Gazas.

  • Patinka 2
  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė - Lafa_Marino

Užimamos pareigos - mechanikų direktorius

Direktoriavimo laikotarpis - nuo 11-23 iki 2012-01-31

Hmm, kai pagalvoju apie mechanikų direktorių kaip ir nekyla jokių blogų minčių ar kažkokių priekaištų. Lafa_Marino buvo tas direktorius, kuris dirbo tyliai, atsakingai ir sugebėjo išlikti gana ilgai. Lafa negavo jokių rimtų papeikimų ir tikrai nebuvo priežasčių, kad jį reikėtų pašalinti. Vienu momentu buvo taip nutikę, kad jau buvome susirūpinę mechanikų likimų, tačiau direktorius susitvarkė, sureagavo į pastabas ir situacija grįžo į pradinį tašką tai yra į gerą, tvarkingą, stabilią padėtį. Man tikrai patiko Lafos direktoriavimas, jis į pareigas žiūrėjo atsakingai, tai jam užtikrino ramų direktoriavimą, be papeikimų ar darbuotojų maišto. Taigi, Lafa nežinau, net ką daugiau apie tave parašyti. Buvai geras direktorius. SĖKMĖS :).

Pagarbiai, DPKT.

  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Direktoriaus Vardas_Pavardė: Darius_Jochanas

Pareigos: Armijos direktorius.

Direktoriavimo laikotarpis: 2011-11-16 - 2012-01-31

Priežastis, dėl kurios šis direktorius prarado postą yra direktoriaus taisyklių nesilaikymas. Apie šio direktoriaus direktoriavimą seniau galiu pasakyti tik vieną jis buvo puikus. Didelė drausmė, noras būti geriausiu padarė Armiją tikrai maloniu dirbti darbu. Nebuvo turėjęs rimtų papeikimų iki šios savaitės, kaip žmogus tu, DARIAU! esi tikrai maladec. Apie tavo darbuotojus galiu sakyti tik gerus atsiliepimus, žinoma kaip ir visuose darbuose pasitaiko klaidinų sprendimų, bet jie dažniausiai būdavo ištaisyti ir net su kaupu. Puikios įdėjos su SpecNaz'ais ir t.t, tikrai šauniai parodei žaidėjams ką reiškia tikra tvarka ir rimtas darbas, kol neprisidirbai, kad ir ką dabar darysi man stebėsi, dėsi papeikimus, aš vistiek apie tave nuomonės nepakeisiu, tikiuosi ir tu taip smarkiai nekrisi, ir nepasikeisi mano akyse, sekmės tau tikrame gyvenime.

  • Už 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...