Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Randall_Evan

Marcius_Labas

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Marcius_Labas
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Šaudymas į kitą teisėsaugos sritį be priežasties. Tai čia galima sakyti nepagarba kitai teisėsaugai, bei bereikšmis šaudymas mieste.
  • Įrodymai: Nuotrauka kai šaudo į mane. Ir antroje nuotraukoje parašau į chat, kad esu be /bega statuso, nors tai ar taip ar taip nieko nekeičia.
  •  

    SefLKtE.pngZqfPzC0.png

  • /info lentelė:
  •  

    1.png

  •  
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 minutes ago, Randall_Evan said:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Marcius_Labas
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Šaudymas į kitą teisėsaugos sritį be priežasties. Tai čia galima sakyti nepagarba kitai teisėsaugai, bei bereikšmis šaudymas mieste.
  • Įrodymai: Nuotrauka kai šaudo į mane. Ir antroje nuotraukoje parašau į chat, kad esu be /bega statuso, nors tai ar taip ar taip nieko nekeičia.
  •   Hide contents

    SefLKtE.pngZqfPzC0.png

  • /info lentelė:
  •   Reveal hidden contents

    1.png

  •  
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Kaip as galejau zinoti kad tu buvai kita teisesaugos srytis kaip buvai su IMMORTAL skinu kaip buvo grobimas IMMORTAL

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Marcius_Labas rašė:

Kaip as galejau zinoti kad tu buvai kita teisesaugos srytis kaip buvai su IMMORTAL skinu kaip buvo grobimas IMMORTAL

Kokia teisę tu turi šaudyti į mane viešoje vietoje, nesvarbu kas aš, immortal, cosa, teisėsaugininkas. Teisės neturi, todėl ir rašau tave čia, bandžiau spęsti viską, tačiau pats nenorėjai. Darom tuomet taip kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...