Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 2
Baranov_Kalashnikov

Išspręsta.

Klausimas

Sveiki , 
esu naujas narys jūsų "SARG.LT" serveryje.

Taigi, iškilo viena bėda žaidžiant sampą.. ( Pabrėžiu: Anksčiau taip nebūdavo ) , ta bėda yra tokia: Žaidžiu sau sampą, pasiekiu 5k xp patirties , einu išsilaikyti ginkų licenziją, išsilaikau ją, tuo didžiuojuosi, džiaugiuosi, pasiemu į rankas šautuvą ( Belenkokį ) ir taikaus , nu nusitaikau, viskas normaliai, pasuku pelytę į kairę, poto į dešinę , nu irgi lyg ir viskas normaliai.. Poto pakeliu pelytę į viršų, į apačią ir labai greitai man pradeda kilnotis, turbūt nesuprantat apie ką aš, trumpai: Kai vaikštau, viskas okey, kai bėgioju , viskas okey, kai taikaus, viskas okey, kai pradedu sukinėt pelytę į šoną taikydamasis, ji juda taip kaip ir nustatyta per nustatymus sensitivity ( Per game ) , o kai pradedu pakelt pelytę į viršų , į apačią labai greitai pradeda lakstyti pelytė , padideda sensitivity , štai tokia ir problema, tiesiog šaudyti negaliu, toliau viskas labai gerai, geri žaidėjai, padeda, kartais sušaudo.. Ir pan, nu visko būna, bet sakau vienintelė bėda, kad šaudyti negaliu, labai nusitaikyti neišeina ir tiek :) Dėkui kas padėsit, jei kas atsilyginsiu :) , gal kokia programa kas žinot, gal kas taip pat esate su tuo susidūrę , kaip padaryti kad judėtu taikantis viskas taip pat, ir nelakstytu taip greitai, dėkui bičiuliai dar karteli ...



PS: Atsiprašau kad turbūt parašiau neaiškiai, nejauku dar kaip naujokui šiektiek.. :/ Pagarbiai: Baranov_Kalashnikov.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 3 valandas(-ų), Farcry_Troll rašė:

Sveiki, pabandyk atsiusti sita programa http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=24929. Failus reikia ideti i CLEO aplanka.

Kaip supratau pas tave sita problema 

  Slėpti turinį

 

 

Sveikas, labai ačiū , labai padėjai! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...