Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Edvinas_Edvinukas

Problema su mikrofonu.

Klausimas

11 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 22 minutes(-ių), Farcry_Troll rašė:

Sveikas, 

  Slėpti turinį

 

 

ziurek nuo 1 iki 1:30 min ir pakeisk microphone boost. Jeigu turi kita windows tai panasu viskas.

Šita bandžiau, nepadėjo. Ačiū bent už bandymą padėti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Farcry_Troll rašė:
  Slėpti turinį

 

Jei supranti anglu kalba tau turi padeti. Ir dar jei turi REALTEK audio korta tai ijung realtek softa ir ten galesi pakeisti mic nustatymus.

Va, va, aš buvau atsisiuntes šituos draiverius ir kame buvo bėda, kad man nerodė nustatymuose mikrofono, jo tarsi nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 valandas(-ų), Edvinas_Edvinukas rašė:

Jei niekas nepadės reikės bandyt.

Sveikas, pabandyk su nustatymais pažaisti (bet kada juos galėsi atstatyti). Jie randasi įrašius į “Search“ Sound > Recording > Užeik ant savo mikrafono, paspausk dešinį pelės klavišą ir pasirink “Properties“, tada nueik į Advanced ir paspausk ten kur varnėlė į apačią:

 

http://imgur.com/a/MZdwa

 

Ir tada pabandyk pasirinkti kažkurį vieną iš jų, iki tol kol būsi išbandęs visus, kurie ten esa - pasirinkęs vieną iš tų nustatymų, išsaugok nustatymus, paspausk “OK“ ir pabandyk pratestuoti. Pas mane asmeniškai yra parinkta 2 channel, 16 bit, 48000 HZ (DVD Quality). Siūlau todėl, nes pamenu kažkada kaip buvau pasriinkęs ne tą variantą iš tų nustatymų visai kitaip mikrafonas skambėjo, čirškėjo ir visai kitoks garsas buvo, tai tau gal irgi padės :)

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Roberto_Leoni rašė:

Sveikas, pabandyk su nustatymais pažaisti (bet kada juos galėsi atstatyti). Jie randasi įrašius į “Search“ Sound > Recording > Užeik ant savo mikrafono, paspausk dešinį pelės klavišą ir pasirink “Properties“, tada nueik į Advanced ir paspausk ten kur varnėlė į apačią:

 

http://imgur.com/a/MZdwa

 

Ir tada pabandyk pasirinkti kažkurį vieną iš jų, iki tol kol būsi išbandęs visus, kurie ten esa - pasirinkęs vieną iš tų nustatymų, išsaugok nustatymus, paspausk “OK“ ir pabandyk pratestuoti. Pas mane asmeniškai yra parinkta 2 channel, 16 bit, 48000 HZ (DVD Quality). Siūlau todėl, nes pamenu kažkada kaip buvau pasriinkęs ne tą variantą iš tų nustatymų visai kitaip mikrafonas skambėjo, čirškėjo ir visai kitoks garsas buvo, tai tau gal irgi padės :)

 

 

 

Bandęs jau viską, nepadėjo, čia bėda yra su pačių mikrofonų ( Jis lievas) reikės pirktis nauja, ačiū ūž bandymą padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...