Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

Modestas_Pishius

Rekomenduoti pranešimai

Spoileris

 

 Papildau 0:42 sekundę pradeda šaudyt su M4 ir matos NOSPREAD nejuda taikinukas ir matos kad nuskrenda kulkos ten kur nusitaiko :) ATIDŽIAI Į TAIKINUKĄ PAŽIŪRĖKIT yra tokiu noSPREAD kur tiesiog ant deaglo rodo kad taikinukas plečiasi ,o su M4 ne

P.S. Įrodymai kuriuos pateikė Martynas yra daryti mano ,todėl kaip ir turiu teisę papildyti.

PILDAU : Nors ir M4 niekada kulkos nenueis taip paskui taikinuka...

Spoileris

 

Koks skirtumas ten tas tavo video kur nufilmavai HD išjunges buvai ,o prieš tai pajungęs.

PILDAU: Dar vienas jo video kur mane nušauna iš vienos kulkos ,tikrai matos kad atstumas nemažas ir nemanau ar galima taip pataikyt ,tačiau įsižiūrėjus jis į mane pataiko tik vieną kulką

Spoileris

 

PILDAU: Ir dar vienas jo aim video ...

Spoileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Gycka_Ksd rašė:

 Papildau 0:42 sekundę pradeda šaudyt su AK ir matos NOSPREAD nejuda taikinukas ir matos kad nuskrenda kulkos ten kur nusitaiko :) ATIDŽIAI Į TAIKINUKĄ PAŽIŪRĖKIT yra tokiu noSPREAD kur tiesiog ant deaglo rodo kad taikinukas plečiasi ,o su AK ne

P.S. Įrodymai kuriuos pateikė Martynas yra daryti mano ,todėl kaip ir turiu teisę papildyti.

Vat būtent, užsidėk savo močiutės trilitrekus, ir pažiūrėk ar juda ar ne, ir galiu tau taikiniiuką numest, spreade tu, visą laiką šaudžiau kilo ir bam nekyla? Atsimerk :D Kaip žinoma nuo emkės jis baisiai nekyla, o kadangi mažas taikiniukas ir lieva kokybė, to nesimato, ir tu manai aš jungčiau spreadą, šaudydamas su emke ir tpdm, ir dar šaudant į žmogų, kuris pirmą kart deagle rankuose laiko?:DD Ir geriau isižiūrėjus, matosi kaip jis juda. Beje kai žiūri atsimerk :DD Jei emkes nuo ak neskiri
Taip ir tikėjaus, jog lauksi beveik 24h, ir įkelsi tas kreivas kulkas, va žiūrė kvideo. tyčia netryniau. Va visos gražiai sukibo, tik per tavo ir lagus, bei serverio atrodo kitaip. O dėl spreado pažiūrėk tą HD ir paprasta, dydi palygink. Ir su žema kokybė matosi, jog jsis juda, ir pažiūrėk per hd, kai nešaudydamas kokio dydžio taikiniukas, ir suprasi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susilėtink video, ir pažiūrėk kai su emke nusitaikau koks, ir kai šaudau, ir kai jis dreba, ir pažiūrėk HD kaip atrodo, nes su žema raiška, nesimato viskas normaliai. Daktarai tau bejėgiai Gyčka, bejėgiai..

Dabar paimk skrestuvą, ir palygink ano taikiniuko dydį iš emkės, ir šito, ir pamatysi ko nematęs.

Kreditus iš bumerio atgavau, tai galit nebevarkt, free banas buvo.

Šitą HD ant žėmiausios kokybės pasidaryk, ir palygink skirtumą, spreade tu spreade :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...