Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tadelis_Litai

Vika_Wayy

Rekomenduoti pranešimai

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Vika_Wayy
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Padedanti administratorė.
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Labai padedanti administratorė pahealina kai visiškai neprašai, tiesiog kiekviename žingsnyje lyg angelas sargas healina mane, kažkaip pamasčiau, kad man jau adminas nereikalingas kai tokia administratorė yra. Visada pasiulius eiti cs:go negali atsisakyti ir turi eiti - angelas krc. Padeda įvairiais klausimais paklausiau ką geriau valgyti pietums ar vištieną ar koldunus patarė vištieną patarimas buvo geras, nes skaniai pavalgiau kaip galima tokios administratorės nepagirti. Sarge geresnės administratorės nėra, bachurai jeigu healo reikės neprašykit jus ten tų nemokamų adminsitratorių, nes iš jų healą gauti arba pagalbą galima tik per naujus metus - na išskyrus šituos šaunius administratorius - Vasia_Carter ir Arnas_Max, Sarunas_Jakus. Manau tai geriausi serverio administratoriai, kurie nusipelno daugiau pagarbos serveryje. Linkėjimai geriausiems serverio administratoriams. Atsiprašau, kad ne taip išsamiai aprašiau šiuos puikius administratorius manau ateityje pasistengsiu apie 300 žodžių rašinėlį aprašyti šiuos puikius administratorius. Beje rašydamas šitą pagyrimą supratau savo pašaukimą, nebeišeina direktoriaus papeikimų atsakyti tai persikvalifikuosiu į pagyrimų rašytoją, todėl manau ateityje perkopsiu 300 žodžių ribą, nes čia tik apie 200 žodžių o reikia rašyti labai išsamiai tai atsiprašau jeigu nesilaikau skilties taisyklių ir nerašau išsamiai. Geros dienos linkiu - SARG.LT serveryje, kur talentai gimsta kiekvieną minutę, jeigu reikės parašysiu kam nors lietuvių rašinį ar kalbėjimą apie puikius SARG.Lt server kadangi čia taip neišsamiai aprašiau.

 

4. Įrodymai (nebūtina): Aišku dėl tokios puikios administratorės neapseisim ir be įrodymų

 

Čia va mane puola 3t iš mid`o ir du short`ą parėjo aišku gaunu pagalbą iš Vikos:

 

e8e116cb3cdb16f65d49739d1cd6a60e163.png

 

Aišku, aš kai cs:go nenoriu priverčia mane pati ot šaunuolė!!!

 

 

641c1f1b147a091ff3b243f8833a36d743.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Norėčiau ir prisidėti prie Vikulės pagyrimo. Tikrai galiu drąsiai teigti ,kad Vika yra viena iš nuostabiausių administratorių. Puiki asmenybė , pašnekovė su kuria niekuomet nebus liūdna leisti laisvo laiko. Visuomet palinkės sėkmės prieš CS go Machą :D Ko iš kitų tikrai nesulauksime. Be galo miela esi net nežinau kaip dar gražiau galėčiau išsireikšti. Žodžiu nuostabi panelė ^^

 

Taip pat norėčiau prisidėti ir prie Tadelio, esi taip pat labai šaunus žmogus , bei puikus Direktorius sėkmės tau Tadeli. Nes iš mano pusės palaikymą tikrai turi.

Na ir galiausiai norėčiau prisidėti prie šių Administratorių Vasia ir Max tikrai puikūs administratoriai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisidedu prie pagyrimo. Tačiau šis pagyrimas truputi humoristinis :) Ir baerio aš nlb supratau xd Bet šiaip viskas ok, esi puikus direktorius Tadeli, ir prie to pačio norėčiau palinkėti visam armijos kolektyvui sekmės !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ačiū tau, Tadeli, už tokį "neišsamų" pagyrimą. Tikrai nustebinai :D Tave taip pat galėčiau pagirti už pagalbą ęsant reikalui, palaikymą, bei bendravimą. Esi tikrai šaunus tiek administratorius, tiek direktorius. Žinoma, dėl cs`o dažniau tu mane verti nei aš tave, tačiau whatever :D

prieš 54 minutes(-ių), Sarunas_Jakus rašė:

Norėčiau ir prisidėti prie Vikulės pagyrimo. Tikrai galiu drąsiai teigti ,kad Vika yra viena iš nuostabiausių administratorių. Puiki asmenybė , pašnekovė su kuria niekuomet nebus liūdna leisti laisvo laiko. Visuomet palinkės sėkmės prieš CS go Machą :D Ko iš kitų tikrai nesulauksime. Be galo miela esi net nežinau kaip dar gražiau galėčiau išsireikšti. Žodžiu nuostabi panelė ^^

 

Taip pat norėčiau prisidėti ir prie Tadelio, esi taip pat labai šaunus žmogus , bei puikus Direktorius sėkmės tau Tadeli. Nes iš mano pusės palaikymą tikrai turi.

Na ir galiausiai norėčiau prisidėti prie šių Administratorių Vasia ir Max tikrai puikūs administratoriai.

 

Taip pat negaliu nepadėkoti tau, Šarūnai. :> Ačiū tau už tai jog visuomet palaikai, žinoma padedi. Tikrai šauniausias tiek administratorius, tiek draugas, manau jog jau galiu tave taip vadinti :>

 

Bei žinoma ačiū prisidėjusiems prie pagyrimo

 

<3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Gedas_Mac rašė:

Prisidedu prie pagyrimo. Tačiau šis pagyrimas truputi humoristinis :) Ir baerio aš nlb supratau xd Bet šiaip viskas ok, esi puikus direktorius Tadeli, ir prie to pačio norėčiau palinkėti visam armijos kolektyvui sekmės !

Pirma dėkoju , o antra tai kam reikia tas supras, Tadelis šiandien kūrybingas labai ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...