Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Roberto_Leoni

Nike_Omny

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Nike_Omny
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Sudėjo star's už visai nieką. Esu ginklų prekeivis ir atvykau pas klientą su savo darbine apranga ir darbine mašina, o jis palaukė kol įsėsiu į savo mašiną ir sudėjo man stars už ginklų rodymą viešoje vietoje 2x atemė ginklų licenziją, tada sudėjo už avarijos sukėlimą. Buvo su keista apranga, tiksliai nežinau ar ten darbinė, po to kaip nuvežė į jailą, parašiau /info ir rodė, kad jis nedirba niekur. Padrė tai tyčia, žinodamas, kad tuoj paliks darbą ir tiesiog norėdamas pakenkti kitam žmogui.
  • Įrodymai: http://imgur.com/a/fsdvg
  • /info lentelė:
    sPtwU1I.jpg
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Nike_Omny
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Sėdžiu /tpls /moneta lošiu , privažiavo iš oro sudėjo star už reloga , už šaudymą , non - rp atėmė teises , atėmė vairuotojo pažymėjimą surakino ir išvežė dabar sėdžiu 4 val.
  • Įrodymai: 
    Spoileris

    [URL=http://www.part.lt/perziura/48abb819ec45bc785c8ba1d6b117223e929.png]48abb819ec45bc785c8ba1d6b117223e929.png

    [/URL] c5741a72ad221aecfb61fefcf5aba2d0394.png

  • /info lentelė:
    Spoileris

     ce7100b01bf21b016f496955d6643c9220.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisidedu prie skundo, man taip pat buvo panaši situacija, dirbu narkotikų prekeiviu, priėmiau iškvietimą ir važiuoju, tačiau matydamas, kad jis stovi prie manęs ir dirba teisėsaugoje aš vairavau tvarkingai, kad nenusižengti ir negauti stars. Tada jis man liepė sustoti, surakino mane, sudėjo stars už : chuliganišką vairavimą, už ginklo naudojimą ir rodymą bei už tyčinį Esc. Dabar po visko jis jau niekur nebedirba.

 

Spoileris

8d56eec330aff13ed2eb1a96358e9964855.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Extreme_Zzzz rašė:

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Nike_Omny
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Sėdžiu /tpls /moneta lošiu , privažiavo iš oro sudėjo star už reloga , už šaudymą , non - rp atėmė teises , atėmė vairuotojo pažymėjimą surakino ir išvežė dabar sėdžiu 4 val.
  • Įrodymai: 
      Parodyti paslėptą turinį

    [URL=http://www.part.lt/perziura/48abb819ec45bc785c8ba1d6b117223e929.png]48abb819ec45bc785c8ba1d6b117223e929.png

    [/URL] c5741a72ad221aecfb61fefcf5aba2d0394.png

  • /info lentelė:
      Parodyti paslėptą turinį

     ce7100b01bf21b016f496955d6643c9220.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE

Ne tam star sudėjau sumaišiau nick.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Ernestas_Friberg rašė:

Prisidedu prie skundo, man taip pat buvo panaši situacija, dirbu narkotikų prekeiviu, priėmiau iškvietimą ir važiuoju, tačiau matydamas, kad jis stovi prie manęs ir dirba teisėsaugoje aš vairavau tvarkingai, kad nenusižengti ir negauti stars. Tada jis man liepė sustoti, surakino mane, sudėjo stars už : chuliganišką vairavimą, už ginklo naudojimą ir rodymą bei už tyčinį Esc. Dabar po visko jis jau niekur nebedirba.

 

  Parodyti paslėptą turinį

8d56eec330aff13ed2eb1a96358e9964855.png

 

Tu tai nesvaik čia tavo ppk atsakyt swat temoj.

 

prieš 44 minutes(-ių), Roberto_Leoni rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Nike_Omny
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Sudėjo star's už visai nieką. Esu ginklų prekeivis ir atvykau pas klientą su savo darbine apranga ir darbine mašina, o jis palaukė kol įsėsiu į savo mašiną ir sudėjo man stars už ginklų rodymą viešoje vietoje 2x atemė ginklų licenziją, tada sudėjo už avarijos sukėlimą. Buvo su keista apranga, tiksliai nežinau ar ten darbinė, po to kaip nuvežė į jailą, parašiau /info ir rodė, kad jis nedirba niekur. Padrė tai tyčia, žinodamas, kad tuoj paliks darbą ir tiesiog norėdamas pakenkti kitam žmogui.
  • Įrodymai: http://imgur.com/a/fsdvg
  • /info lentelė:
      Parodyti paslėptą turinį

    sPtwU1I.jpg

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Kaip aš tau galėjau star sudėt jei aš ne mentas buvau juk pats info lentele padarei ne mentas.Nepaeina padirbt irodymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...