Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

AndreyKalashnikov_

Dėl /d

Už prieš   

10 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia to?



Rekomenduoti pranešimai

Padaryti kad /d galėtų naudoti tik kas 1min vienas asmuo,  pvz užimta mafija ir skelbt gali tik vienas žmogus arba vyksta kokia akcija ir irgi gali skelbti tik 1 žmogus tad padaryti reikėtų jog visi skelbt galėtų tiesiog kiekvienas asmeniškai galėtų turėti limitą 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Aš nemanau kad čia yra pasiūlymas , man greičiau čia yra bugas :D. Nes dabar pavyzdžiui mums darbams kaip prekeiviams/taksistams/reporteriams ir t.t reikia reklamų gan dažnokai,o jeigu kokia atranka daryti tai dar dažniau reikia skelbti,taip suprantu buna flooda's,bet jis buna tik tom keliom minutėm. Aš manau,kad apribojimus reiktu daryti tik mafijoms/gaujoms,o paprastiems darbams abejoju ar toks apribojimas naudingas,nes mafijose mėgsta dažnai per /d skelbti,o mums /d reikalinga dažniau nei kas 1 minutė,ir kas dar keisto,jog tik vienas žmogus iš valdžios esančios on gali skelbti. Pvz: Kenta's paskelbia reklama praeina minutė jis vel paskelbia,o man neina,tai nežinau,tiesiog išdesčiau savo nuomonę. P.S. Padaryk apklausą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...