Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Khalis_Monro

Pasiūlymas S.W.A.T Darbui.

Ar to reikia S.W.A.T darbui ?  

22 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia S.W.A.T darbui ?

    • Taip reikia.
    • Ne to nereikia.
      0


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, tikriausiai dauguma yra dirbę svatuose ir supranta jog tai yra darbas kuris nešvyti savo veikla, tai reiškia, jog veiklos ten yra gan mažai tai mano pasiūlymas nors ne didelis bet tikrai atgaivintu swat darbą ir jisai butu reikalingas.

 

  • Pirmas dalykas panaikinti ORDERI o tam kad kiti negali isilausti į namą kur yra beglis, bet kad tik SWAT darbuotojas priėjęs prie namo galėtų parašyti komanda /lauzyti ir pradėtu laužytį durys ( padaryt kokai nors sistema kaip su žvejybą  kokias kombinacijas vest arba dark a ) nepavykus išlaužyti durų reikėtu kažkiek laiko palaukti.

 

Kam to reikia ?

Šis pasiūlymas SWAT darbą padarytu daug reikalingesni, nes kitos teisėsaugos negalėtų įsibrauti I vidų I SWAT tai daryt galėtų.

 

 

Atsiprašau už padarytas klaidas.

Komentuojam Balsuojam ir spaudžiam žalią.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

19 minutes ago, Linas_Telia said:

Nu nelabai sutikciau o jeigu nebutu prisijungusiu swatu ka tada daryti? dirbes esu ilgai suprantu kad nieko nera veikti ten aciu kad bandai paivairinti swat darba bet manau reiketu pergalvoti

Jei naktim žaisi, tai gal ir nebus, bet dienos metu yra ON

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Raimaa_Runy rašė:

 

prieš 15 minutes(-ių), Linas_Telia rašė:

Nu nelabai sutikciau o jeigu nebutu prisijungusiu swatu ka tada daryti? dirbes esu ilgai suprantu kad nieko nera veikti ten aciu kad bandai paivairinti swat darba bet manau reiketu pergalvoti

Jei naktim žaisi, tai gal ir nebus, bet dienos metu yra ON

 

o jeigu grobimas prasidetu visi swatai turi buti grobime ka daryt tada gi pd nevaro i grobimus tai jie irgi gali gaudyti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 55 minutes(-ių), Kornelijus_Kornis rašė:

Vistiek tas orderis gal tik ant kas ketvirto namo veikia :D Aš nieko prieš dėl to.

Veikia visada tiesiog reikia būti administratoriumi kad /pzu bėglį tik tada gali duoti. o Už pasiūlymą tikrai UŽ. Nesu matęs dieną, kad nebūtų nei vieno swat nario ir šiaip orderį gali duoti tik administratoriai igaliotiniai/pav/drk, nes kitaip susibugina jis dažnokai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...