Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Fletron

Pasiulymas Mafijoms/Teisesaugai

Ar sutinkat, kad mafija galetu grobt 1 zmogu tik kas 1h?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkat, kad mafija galetu grobt 1 zmogu tik kas 1h?

    • Uz.
      17
    • Pries.
      16


Rekomenduoti pranešimai

prieš 19 minutes(-ių), Lukas_Fletron rašė:

Prisijunk i zaidima ir matysi, kaip vyksta grobimai, dar turbut nebuvo tokio Mafijos boso kuris tokias nesamones darytu.

aš jau kaip mr controversy jaučiuos

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nesuprantu tai kam jus einate i tą teisėsauga jeigu nenorite vykti i pagrindine teisesaugos veikla?.Priėš jeigu sakytumete kad nedirbes ir niėko nesakyk esu dirbes ir ilgai tai viska suprantu kad kartais užknisa reikia turėti kantrybės, nes teisesaugai reikia geležiniu nervu,kantrybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 31 minutes(-ių), Linas_Telia rašė:

Aš nesuprantu tai kam jus einate i tą teisėsauga jeigu nenorite vykti i pagrindine teisesaugos veikla?.Priėš jeigu sakytumete kad nedirbes ir niėko nesakyk esu dirbes ir ilgai tai viska suprantu kad kartais užknisa reikia turėti kantrybės, nes teisesaugai reikia geležiniu nervu,kantrybes.

+ armija su swatais daugiausia verkia dėl tų grobimų nors jie vpš daugiau neturi ką veikt, nebūtų grobimų keltų ridą darbinėms ir vsio, net jeigu ir mieste kas šaudo puse net negaudo, FTB tai dar suprantu jie dar ir krovinius arba narkus gali tikrinti, vpš armija su swatais mane ant rankų turėtų nešioti kad grobimus darau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 hours ago, Mantas_Zalgirietis said:

+ armija su swatais daugiausia verkia dėl tų grobimų nors jie vpš daugiau neturi ką veikt, nebūtų grobimų keltų ridą darbinėms ir vsio, net jeigu ir mieste kas šaudo puse net negaudo, FTB tai dar suprantu jie dar ir krovinius arba narkus gali tikrinti, vpš armija su swatais mane ant rankų turėtų nešioti kad grobimus darau

Aš tai esu dėkingas!:D aš SWAT! Taip ir toliau! Daryk grobimus, nes jau pasiilgau jų nuo 2010 m., anksčiau gi taip ir būdavo, kad per dieną "n" grobimų! Mldc, Žalgi! Jei taip susiklostytų, kad likčiau be darbo, ateičiau pas Tave! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...