Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Almis_Diesel

/Draudimas tr. priemonėms

Draudimas  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia ar nereikia?

    • Reikia
      13
    • Nereikia (paliksiu komentarą kodėl)
      1


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki gyvi,bevažinėdamas miesto gatvėmis naktį pakliuvau į policijos surengtą reidą ir šis atvejis sukūrė mintyse pasiūlymą/ idėja ,na vadinkite kaip norite,bet prieš tai perskaitykite. Taigi netempsiu gumos - pradėkime.

SARG.LT nori perteikti realų gyvenimą į kibernetinį. Visi mes žaidime naudojamės automobiliais, motociklais ir kitomis transporto priemonėmis kurioms reikia numerių (Galima užsisakyti netgi vardinius numerius),reikia taipogi ją ir užregistruoti, taipogi reikia naudoti komandą /diržas - su šia komanda užsisegame diržą. Viskas gan ir realistiška,tačiau keista,jog nėra draudimo. Taigi būtent apie draudimą mano pasiūlymas ir yra.

 

Draudimas - Ši maža smulkmena paįvairintų žaidimo rutiną,pavyzdžiui jeigu automobilis neturės draudimo žaidėjas vairuojantis tą transporto priemonę bus baudžiamas už draudimo neturėjimą - 40* (įtarimo lygis lai bus nustatytas jūsų pačių.) Mašino sprogimo metu jeigu automobilis su draudimu-auto atstatymo kaina būtų 50Proc. pigesnė,tačiau jeigu be draudimo būtų 50proc. brangesnė. Draudimą reiktų pirkti vieną kartą į savaitę,o jo kaina būtu 50proc. nuo auto kainos rinkoje. Na bet spręsti lieka Jums,balsuokit - reikia/nereikia(kodėl?)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš už, bet 50% nuo auto rinkos kainos, tai gal per brangu kas savaitę mokėt? Pvz.: jei naujas infernus kainuoja 1'500'000 €, tai draudimas savaitei 750'000€. Mano manymu per brangu. Bet iš dalies už.

Sutinku, kad ekonomika pašlijus, bet aš nors ir senbuvis, bet pinigų neturiu, neišsimokėčiau!:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Raimaa_Runy rašė:

Aš už, bet 50% nuo auto rinkos kainos, tai gal per brangu kas savaitę mokėt? Pvz.: jei naujas infernus kainuoja 1'500'000 €, tai draudimas savaitei 750'000€. Mano manymu per brangu. Bet iš dalies už.

Sutinku, kad ekonomika pašlijus, bet aš nors ir senbuvis, bet pinigų neturiu, neišsimokėčiau!:D

Kaip ir minėjau procentus tegu parenka pagal savo nuožiūrą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...