Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Antanas_Senelis

Apsauga

Verta tai ar ne   

16 balsai(-ų)

  1. 1. Taip arba ne



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki turiu pasiulyma dėl apsaugos darbo, kiekvienas beveik yra dirbes apsaugoje ir yra susidure su toke cituacija kaip tave apšaudo ir tu jem nieko negali padaryti turi iškviesti /02 ir dar siusty i až ss.

O tas žaidejes kuris tave apšaude gali buti jau off, kur nusiųnti ss tam policininkuj. Tai noriu pasiulyti apsaugai kad galetu deti /ita komanda tik už  GINKLO RODYMAS VIEŠOJE VIETOJE - 10 STARS  GINKLŲ NAUDOJIMAS VIEŠOJE VIETOJE - 20 STARS ir galetu atimti gun lic. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne ne ne ne ne ne ne, nejuokaukite prašyčiau. Apsaugai star dėjimą? Ne ne ne ne ne ne ne. Pasikartosiu, buvo situacija, mane apšaudė koldūnas, parašiau papeikimą, parašė, kad "nubaustas" ir nieko nepadarė, padarė tik tada kaip parašiau drk. papeikimą, o ką jau čia kalbėti apie star dėjimus? Ne ne ne ne ne ne ne ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-09-28 at 21:25, Valentinas_Kasteckis rašė:

Ne ne ne ne ne ne ne, nejuokaukite prašyčiau. Apsaugai star dėjimą? Ne ne ne ne ne ne ne. Pasikartosiu, buvo situacija, mane apšaudė koldūnas, parašiau papeikimą, parašė, kad "nubaustas" ir nieko nepadarė, padarė tik tada kaip parašiau drk. papeikimą, o ką jau čia kalbėti apie star dėjimus? Ne ne ne ne ne ne ne ne

Sveikas nu bet jie butu nuo tam tikro rango 4-5-6 tegaletu deti tuos /ita ?

 

2016-09-28 at 21:57, Inejus_Rebel rašė:

Nereikia,nes apsauga prades labiau daryti teisesaugos darba,nei tai ka daro dabar(bbz ka jie ten isvis veikia) 

Sveikas Jie galetu tik tada deti /ita kai jie saugo klienta ?

 

2016-09-28 at 21:50, Tautviss_Bmw rašė:

Aš prieš, apsaugos darbas ne tam skirtas, kad /ita dėliot, realiai jis visiškai nereikalingas, nėra veiksmo, nėra veiklos, iš patirties rašau.

Sveikas nu tai duoda pasiulyma apsaugai vieklos kad galetu deti /ita nuo 4-5-6 rango o ne nuo 1ar 2 ir 3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...