Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Povilas_Rimkus

Del nark

Ar reikia  

31 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia

    • Taip
    • Ne nes aš kepalas ir man patinka apist narkus


Rekomenduoti pranešimai

Dirbu narkotikų prekeiviuose 2 sav ir pastebėjau vieną dalyką kad FTB nariai dažnai daro narkotikų prekeivius pzu ir man tik paėmus iškvietimą ir aptarnavus iš to žaidėjo buna atimami narkotikai del to siulau padaryt kad neitų atimt narkotikus bent 5 min po jų įsigijimo 

P.S žinau kad visi kepalai spaus prieš nes jiem kris narkų konfiskavimas bet manau Bumeris turėtų atsisžvelkt į tą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Thursday, October 06, 2016 at 23:26, Domas_Cortez rašė:

Pries, narkotiku prekyba ir turejimas yra nelegalus dalykas, FTB pagrindine veikla - 

salinti narkotikus is servo, igyvendinus si pasiulyma narkotiku tiesiog butu neimanoma aptikti ir atimti. 

Su pzu visi gudrus rast P.S as visad su nark bunu ir beveik niekad neperku uzsiperku pasidedu i nama kiek reikia pasimu cia del naujoku kurie neturi namu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Povilas_Rimkus rašė:

Su pzu visi gudrus rast P.S as visad su nark bunu ir beveik niekad neperku uzsiperku pasidedu i nama kiek reikia pasimu cia del naujoku kurie neturi namu

Asmeniškai aš iš naujoko gal max 5k narkų buvau atėmes, su paslaugom čia 250k kokių manau, tikrai nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-10-06 at 23:26, Domas_Cortez rašė:

Pries, narkotiku prekyba ir turejimas yra nelegalus dalykas, FTB pagrindine veikla - 

salinti narkotikus is servo, igyvendinus si pasiulyma narkotiku tiesiog butu neimanoma aptikti ir atimti. 

 

,,igyvendinus si pasiulyma narkotiku tiesiog butu neimanoma aptikti ir atimti'' tu durnas? tai kaip tu anksciau atiminejai? Tipo jeigu 5min nuo nark isigijimo negalesi tikrint, tai viskas negalesi niekaip atimti? Tai siaip nieks nesiperka nark kad suvartotu per 5min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 valandas(-ų), Lukas_Tor rašė:

 

,,igyvendinus si pasiulyma narkotiku tiesiog butu neimanoma aptikti ir atimti'' tu durnas? tai kaip tu anksciau atiminejai? Tipo jeigu 5min nuo nark isigijimo negalesi tikrint, tai viskas negalesi niekaip atimti? Tai siaip nieks nesiperka nark kad suvartotu per 5min

Dar vienas, kur teisesaugoje nedirbes :DDD. Nusipirkus narkus jis tures 5 min juos paslept, tikrai nebepaimtu minimumo niekas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...