Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bryan_Oconner

Teisėsaugai

Sutinkate su šia idėją?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Sutinkate su šia idėją?

    • Taip
      9
    • Ne (Argumentuosiu)
      7
    • Neturiu nuomonės
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

 

Bėgiodamas po San Andreas map'ą sugalvojau tokią idėją kuri palengvintų teisėsaugai darbą ir būtų pliusas mechanikams!

Kaip dauguma teisėsaugininkų žino, kad sugavus bėglį reikia reikia iškviesti mechanikus bei pasakyti, kad nutemptų bėglio transporto priemonę, bet tokiu būtų yra gaišinamas teisėsaugininko laikas, tad siūlau teisėsaugai įdėti kokią nors komandą tarkim /masina, panaudojus šią komandą mechanikams į raciją praneštų, kad teisėsaugininkas Vardas_Pavardė prašo ištempti bėglio tr. priemonę mechanikas panaudoję komanda tarkim /masina vyktu prie mašinos atvykus būtų priskaitoma kaip nugabenimas arba padaryti atskirą punktą /info lentelėje pvz: Bėglių mašinos: 123 

 

Esmę manau supratot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 hours ago, Mantas_Zalgirietis said:

Kžn aš tai čj prikolinčiau su tokia komanda :D, čia tipo rimtai kažkas kai sugauną bėglį dar kviečia mechanikus, kad ištemptu jo mašiną ? :DDD

Na yra tokia taisyklė, bet retas, kas jos laikosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Mantas_Zalgirietis rašė:

Kžn aš tai čj prikolinčiau su tokia komanda :D, čia tipo rimtai kažkas kai sugauną bėglį dar kviečia mechanikus, kad ištemptu jo mašiną ? :DDD

Yra tokia taisyklė, bet niekas jos nesilaiko, nes tik gaišina laiką, kol atvažiuoja jie tai daug laiko užima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tiesiog galima išvežti nusikaltėlį į kalėjimą ir paskui sugrįžti į tą vietą kur stovi nusikaltėlio mašina ir tada gali iškviesti mechanikus. Arba patys mechanikai ją ras važinėdami miestuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sutinku pusiau, sutinku dėl tos komandos ./masina, bet kad pvz uzsiskaito ./info nauja skiltys beglių masinos čia nesamonė ir kad mechanikams reikia rašyt ./masina, o ne pvz tapati ./vaziuoju ir teisesaugininko nick. Tada mano manymu būtų normalesnė įdėja. :P Beto ./masina jau yr naudojama komanda. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemanau, kad tikrai reikia tokio pasiūlymo. Jeigu mechanikai, kaip sakai, nereaguoja į /kviesti, kai reikia, tai kodėl tikiesi, kad reaguos į /masina ar kažką pnš? Be to, labai retas kuris paiso šios taisyklės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...