Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Mick_Jenkins

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Agnius_Tropec/Prasti_Poperei
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Mick_Jenkins
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): parašė į /sms, kad neina užmest ant mano ipo, galima suprast, kad bando iš booterio užmest mane. 
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: gs narys 
  5. Įrodymai (BŪTINA): d654530d5ec65db5cccd296ad1898ae3644.png
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne

http://www.part.lt/img/47670a5a8dc85fea2912268c5767cad328.png

 

 

bauskit gs valdzia tada, kad prie drk ar pavo ddosina priesus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsakau už Mick_Jenkins :

Karoče buvo taip, tu per karą atėjai į gs teamspeaką(būdamas TB) kažkaip bbž kaip, tada pradėjai ten ahuelint, rėkaut prieš visus ir gavai baną. Kadangi tu sunervinai gs narius, jie pradėjo stumt ir pasakė tą frazę, kurią aš tau parašiau. Kadangi prieš tave nieko neturiu, o seniau dar sueidavom, tai tau pranešiau kas vyksta, kad galėtum įsijungti kokį hot spot shieldą ar dar ką, kad apsisaugot nuo ddoso, nes man tai ten tiesiog juokinga buvo, bet ai jo tu gi dviveidis pamiršau. Tiesiog norėjau paklaust ar IPĄ pasikeitei, nes mane irgi ddosina, tai šiaip humoro forma pranešiau tau ką teamspeake sakė ir paklausiau ką čia padarei, tipo ar ip pasikeitei, jasnas žodžiu, nes aš čia vpš ne prie ko.

 

P.S galėčiau atmazint kaip salvis, kad IP užmest į ban listą teamspeako, nes tu be jokių privilegijų vidurį karo ateini į priešų ts, bet to nedarau, tiesiog paaiškinu visą situaciją, nes aš visiškai ne prie ko, tiesiog paklausiau ar pasikeitė IP, nes jį bandė ddosint tai pričiom čia ddos grąsinimai ar net ddos iš mano pusės?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...