Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Ryan_Worg

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ryan_Worg
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: šaudymas už tvoros su awp
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė video yra
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? taip, tik į blistą.

 

 

*Šaudymas su snaiperiu už mafijos bazės tvoros ribų (Ne zonos, be tvoros) - 3mėn.

 

 

 

šita taisyklė jau buvo pavasarį ir buvo visiems pranešta, visi žinojo, nieks nebešaudė, bet va tu kitoks :) 

 

nebekeitinėk tų savo atmazų, netyčia į du žmonęs nepataikysi, manau daugiau net neverta kažką tau aiškint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš per video net nešaudau, vaikščiojau su awp ir žiūrėjau kiek žmonių ant vilos ir sakiau per ts ar apsimoka rushint ant vilos, vieną kulką vpš netyčia iššoviau, o dėl vienos nekaltos kulkos į blistą dėti būtų tikrai abydna.

plius kiek žinau už tokius dalykus į blista nededa, o tik bana duoda, o bana as ir taip gavau, kiek žiūrėjau blistuose tai nei vieno žmogaus nėra kuris už tokią nesamonę gautų blistą.

Papildau : Ai nu čystai tokia taisyklė yra, dabar aš tikrai apakęs, niekad net nemačiau, niekur net pranešta nebuvo, kad tokią taisyklę buvo įdėta, gal galėtų padaryti, kad taisyklės įsigaliotų tik po kurio laiko joms paskelbus, nes dabar neišeina susigaudyt, kai kaip diena - taip ir nauja taisyklė.

Dar visai neseniai už šitą baną esu gavęs bet jokio blisto nedėjo, tai ką žinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...