Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Laurynas_Bertalas

Ginas_Sprite

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Ginas_Sprite
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Inv
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Ne
  • Nuo 3sec nekimba 2kulkos, 10sec nekimba 3 kulkos.
  • O del video raiskos, tai jai kazkas prisikabinsit, kad video nieko nesimato, ar video kazkom blogas ikelsim normalios raiskos ir be trugdziu, nes internetas yra blogas ir keliant paprastai video ji kelia 20min, o renderinant video pradeda gliucint, bet ikelia per 1min, tad taupydamas laika ikeliau toki, jai labai reikes Ar Kornis ar Arnas tegul paraso ikelsim gera, video.Dar vienas dalykas, jai sakysit, kad buginasi per kampus, kodel kai pirma kart islindai lipo 2kulkos, poto vel 2nelipo, kai tau liko low hp. O poto islindai su low hp, nors visi zinom, kad turi galva ir tikrai be jokiu inv, f11 nelystum, o dbr zinojai, kad nenusaus, tai ir lindai, Peace.
  • /info eceba53394242b69193f1d93d56f01b9409.png
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsakau už Giną , nes jis neturi galimybės atsakyti pats.

Sveikas cheaterių gaudytojau, einu iškart prie reikalo. Iškart sakau jog INV jokio neturiu, pasižiūrėk nuo 3 sekundės man nekibo tik 1 kulka tai gali būt serverio klaida, o ten kur nuo 10 sekundės nekibo 3 kulkos, tai kulkos eina tiesiai į stogą, o ne į žmogų net lazeris eina per stogą, pasižiūrėk dar kart video. Ir dar pridedu, kam man reikia naudoti kažkokį INV jeigu šiandien man uždėjo pavaduotoja GS gaujos + vakar iššėjau iš mafijų/ gaujų blisto ir galvoju būsiu toks proto bokštas,kad naudočiau INV ar dar kažką,kad įdėtų po 1 dienos + patys žinot , kad serveris nesveikai lagina ir bandot čia manę pagauti? krč adijos tijos, vertėjai .

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...