Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytiz_Nesvarbu

Kad eitu parduoti skinus

Ar pritariate?  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • Taip
      42
    • Ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,tokią temą esu jau kūres,bet ją užrakino dėl neaktyvumo,taigi kuriu per naujo. Siūlau padaryt,kad būtų galima parduoti savo drabužius už kreditus serveriui su komanda /parduotiskin (numeris) arba,kad būtų galima parduoti kitam žaidėjui (/parduotiskin V_P) ir kaina būtų 25 kreditai arba 2 milijonai eurų. 

Protingų galvų citatos:

prieš 5 valandas(-ų), Lawrence_Fierro rašė:

Tai kad eina atrodo už 20 kredų parduot skinus, kai turi virš 20?

Jei ne, sutinku bet negalima būtų kitam parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau būtų galima padaryti pasirinkimą už ką nori parduoti. T.y ar už 2mln € ar už 25krd, nes kiekvienas žmogus norės atskirai. Geriau kaip pardavinėji skin, kad nereiktų vesti skin ID, nes nevisi juos pamena. Aš bent jau asmeniškai pamenu tik 0 ID ir žinau kaip atrodo. :12_slight_smile:. Geriau kaip parašai komandą /parduotiskin ir kad išmestu lentelę su visais skin ir kad galėtum pasirinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 38 minutes(-ių), Renas_Nice rašė:

Manau būtų galima padaryti pasirinkimą už ką nori parduoti. T.y ar už 2mln € ar už 25krd, nes kiekvienas žmogus norės atskirai. Geriau kaip pardavinėji skin, kad nereiktų vesti skin ID, nes nevisi juos pamena. Aš bent jau asmeniškai pamenu tik 0 ID ir žinau kaip atrodo. :12_slight_smile:. Geriau kaip parašai komandą /parduotiskin ir kad išmestu lentelę su visais skin ir kad galėtum pasirinkti.

Tai jo butu gerai pasirinkti bet as turejau omeny skin id pagal eile tiesiog,ten jei tavo lentelej 1 skinas tai bus id1,2 skinas id2 ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Gytiz_Nesvarbu rašė:

Tai jo butu gerai pasirinkti bet as turejau omeny skin id pagal eile tiesiog,ten jei tavo lentelej 1 skinas tai bus id1,2 skinas id2 ir t.t

Dabar supratau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau už, bet geriau galėtum pardavinėti ir paprastus skin'us tarkim aš nusipirkau iš parduotuvės už 1k parduosiu serveriui irgi tik už 1k, nes kitaip būtų nelogiška. Ir dar, kad galėtum parduoti kepures pvz pasidarai didesnę ir parduodi kitam žaidėjui už norimą sumą. Ir jam nusipirkus tokia pat didelė būtų,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...