Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edva_Smoove

/dzinutes /blist komandos žaidime

Reikia?  

17 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?

    • Taip
      12
    • Ne
      5


Rekomenduoti pranešimai

2016-10-23 at 16:39, Renas_Nice rašė:

Vietoj /dzinutes yra /dzinute. Blist nemanau, kad reikia nes būtų didelis sąrašas ir būtų nepatogu skaityt, ir visi Blist yra forume. Taip pat ir žuvų map'as yra forume 

 

prieš 1 valandą, Frozen_Inferno rašė:

/dzinutes[-e] yra. /zuvys jei turi omenį dėl tinklų spotų tai prieš nes visi žino. /blist, tikrai už. Bet, kad ir automatiškai išimtu žmogų iš blist.

šeip tai /dzinute visai kita reikšmė nei /dzinutes jei būtų. /zuvys sako visi žino : D(kaži ar eitų žaidime atvaizduot map)  o dėl blist tai tikrai būtų sunku skaityt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

10 hours ago, Gytis_Driftingas said:

 

šeip tai /dzinute visai kita reikšmė nei /dzinutes jei būtų. /zuvys sako visi žino : D(kaži ar eitų žaidime atvaizduot map)  o dėl blist tai tikrai būtų sunku skaityt

Jei naujokas esi, tai tyliai gali sedėti kuris 8 ar 7spot neisimena, nzn kiek ten jų yra žvejai jūs... /dzinutes taspats, o dėl blist kaip tau sunku būtu jei žinai į kokia datą įkėle...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Frozen_Inferno rašė:

Jei naujokas esi, tai tyliai gali sedėti kuris 8 ar 7spot neisimena, nzn kiek ten jų yra žvejai jūs... /dzinutes taspats, o dėl blist kaip tau sunku būtu jei žinai į kokia datą įkėle...

Aš man atrodo sarg žaidęs kokiais 2 metais daugiau nei tu, taip kad dėl naujoko pridaryk. Aš šiaip neužsiemu žvejyba ir išvis nežaidžiu sarg'o, bet už būčiau todėl, kad naujokas kuris norėtų žvejot, galėtų greitai rast vietą nejungiant forumo.

• /dzinutes, kas tas pats?

• o blist tai kita vertus kam išvis tai reikalinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Gytis_Driftingas said:

Aš man atrodo sarg žaidęs kokiais 2 metais daugiau nei tu, taip kad dėl naujoko pridaryk. Aš šiaip neužsiemu žvejyba ir išvis nežaidžiu sarg'o, bet už būčiau todėl, kad naujokas kuris norėtų žvejot, galėtų greitai rast vietą nejungiant forumo.

• /dzinutes, kas tas pats?

• o blist tai kita vertus kam išvis tai reikalinga?

Man atrodo tu nežinai mano seno nick :), /dzinutes butu paliktos direktoriaus žinutes, nes jis išsamiau nepasakė. O dėl blist galėtum pažiūrėti ką iraše neidamas į forumą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Man atrodo tu nežinai mano seno nick :), /dzinutes butu paliktos direktoriaus žinutes, nes jis išsamiau nepasakė. O dėl blist galėtum pažiūrėti ką iraše neidamas į forumą. :)

• Man atrodo man neįdomus tavo senas nick :)

• /dzinute yra diraktoriaus paliktos žinutės, tai taip ir nesuprantu koks skirtumas tarp /dzinute ir /dzinutes

• O dėl blist labai čia jau kažkas žiūri kas į blist įdėtas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 hours ago, Gytis_Driftingas said:

• Man atrodo man neįdomus tavo senas nick :)

• /dzinute yra diraktoriaus paliktos žinutės, tai taip ir nesuprantu koks skirtumas tarp /dzinute ir /dzinutes

• O dėl blist labai čia jau kažkas žiūri kas į blist įdėtas ;D

Aišku žiūri, tai aš ir sakiau jok /dzinutes nereikia, nebesivelk. :) O /blist  žiūri kas normaliai lošia, o ne tokie kaip tu kurie ateina i srv su elegy pasivažinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...