Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Virtuves_Sefas

/Heal

Išimti?  

16 balsai(-ų)

  1. 1. Išimti?

    • Taip
      7
    • Ne
      9


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki kaip pastebėjau administratoriai turėdami /heal komandą retai, kada padeda tad siūlau taip.

Išimti tą komandą /heal, nes jeigu paprašai admin heal iškart atšauna ,, Mute '' tai manau jog nereikia tos komandos tada išvis.

Yra vienas kitas kuris healin'a ir tai tik kai nereikia, o kai reikia jau nesulauksi.

Man atrodo daugelis sudės -REP, bet taip neirodys jūsų kietumo.

Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kai aš buvau admin tai beveik visi rašydavo į sms /heal ir iškart pagydau, taip pat kaip ir į /admin prašydavo. Tiesiog reikia rasti normalų admin ir pagydis. Tačiau kaip Matas_Num ir sakė, reikia kviesti medikus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Renas_Nice rašė:

Kai aš buvau admin tai beveik visi rašydavo į sms /heal ir iškart pagydau, taip pat kaip ir į /admin prašydavo. Tiesiog reikia rasti normalų admin ir pagydis. Tačiau kaip Matas_Num ir sakė, reikia kviesti medikus. 

Žinai atsiprašant tie medikai greičiau reguoja negu adminai todėl aš ir norėčiau, kad išimtų komandą.

Kaip sakai parašai į /admin komandą heal.

Jums Uždraudė šnekėti (,,/admin ne tam'')

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 25 minutes(-ių), Klaudijus_White rašė:

Žinai atsiprašant tie medikai greičiau reguoja negu adminai todėl aš ir norėčiau, kad išimtų komandą.

Kaip sakai parašai į /admin komandą heal.

Jums Uždraudė šnekėti (,,/admin ne tam'')

Na taip. Visokių admin yra. Kiti užmutindavo, o aš vis tiek pahealindavau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Renas_Nice rašė:

Na taip. Visokių admin yra. Kiti užmutindavo, o aš vis tiek pahealindavau 

Kaip tu žaisdavai tikrai gaudavau iš tavęs heal'ą, bet gaudavau iš kitų mute :D

Na dėl to net nežinau kam ta komanda /heal jeigu mutina kam išvis visos komandos jeigu už jas mūtinama,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Klaudijus_White rašė:

Kaip tu žaisdavai tikrai gaudavau iš tavęs heal'ą, bet gaudavau iš kitų mute :D

Na dėl to net nežinau kam ta komanda /heal jeigu mutina kam išvis visos komandos jeigu už jas mūtinama,

Healint skirta, bet nevisi tą daro :12_slight_smile:. Ir manau reikia su tuo susitaikyti. Na jei išims tai išims, bet nemanau, kad kiti sutiks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 valandas(-ų), Klaudijus_White rašė:

Žinai atsiprašant tie medikai greičiau reguoja negu adminai todėl aš ir norėčiau, kad išimtų komandą.

Kaip sakai parašai į /admin komandą heal.

Jums Uždraudė šnekėti (,,/admin ne tam'')

Faktas, kad medikai greiciau reguoja nes jiems iskv imt butina, o ir savo noru norint keltis ranga, o adminams kas ? Naudos 0, todek tik retas kuris pagydo, bet vis gi pagydo. /heal komanda yra skirta pagydyti evento dalyviams, o ne eiliniui zmogui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...