Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ign_Ignotavicius

Donaldas_Donald

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ign_Ignotavicius
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Donaldas_Donald
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddos grasinimai.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia
    Spoileris

    1.png

  5. Įrodymai (BŪTINA): Dar papildau: po to kai ikeliau skunda parase tipo '' tai pasirinkai su manim kariaut '' zodziu jasnas
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ir kas čia? kur minėjimas ddos? internetas? išvis prisijungimas prie sargo? Man atrodo neturi ką veikti, tokiais dalykais kaip ddos neužsiiminėju. Pačiam nekeista tau buvo kai rašėi šitą skundą? "Neprisijungsi savaitė" gali reikšti ir tai, kad pasigaus tave ir dėl to neprisijungsi, ir dar dėl įvairių čia neminėtu priežaščių. 

 

 0da66e6fd2eec8367b4f6f169165ed0a137.png

 

Vaikinuk, jei tau demesio trūkumas, tai siūlau išjungti kompą, atsigulti į lovą, ir pabandyt užmigti, nes tavo galvą pagal manę jau perkaito.

Papildau pirmą ir paskutinį kartą. SMSloga numėtu, kad kalbėjome apie tai ką tu pažysti, ir grąsinai kad su PD diriku sueini ir skrisiu iš pd, aš ir atsakiau kad aš irgi sueinu su tokiais kurie gali padaryt jog tu neprisijungsi savaitė, nes gausi į bardačioką, o ne ddos atakų, nolaiferį. Tu atroufavęs esi biški ar kas? Rašai skundą, tai gal būkim draugais? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...