Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Simkelo_Puhh

Klubų žala

Ar manai, kad to reikia?  

29 balsai(-ų)

  1. 1. Ar manai, kad to reikia?

    • Taip
      26
    • Ne
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, intensyviai dalyvaudamas klubų karuose pasigedau vieno, mano akiai reikiamo dalyko. 

Mano siūlymas būtų toks, jog klubiečių, kaip ir mafijos/gaujų nariams būtų rodoma /info lentelėje apačioje žala ir /dstatistika lentelėje rodomas nužudytų klubiečių skaičius. Manau tai dar labiau pagyvintų klubus, visi konkuruotų dėl daugiau padarytos žalos. Dar vienas galimas dalykas, jog visų klubiečių žala būtų sumuojama, atsirastų pavyzdžiui klubo žalos top10, kurioje pirmą vietą turintis klubas gautų ginklų dėžę. Esu tuo užtikrintas, kad ši idėja atnaujintų klubo veiksmus, jų aktyvumą, kadangi ne sykį esu girdėjęs ir pokalbių programose, jog ir klubiečiam galėtų skaičiuotis žala.

Daug neišsiplėčiau, surašiau viską abstrakčiai. Jei patiko nepamirškite paspausti +REP, prabalsuoti jei esi klubietis ir to reikia! Kartu galime tai įgyvendinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl topų, nemanau, kad tai reikalinga, nes galima būtų prisibuginti ir pnš. Bet /dstatistikos lentelėje, tikrai galėtų būti visų laikų klubiečių nužudymai, ir žala /info lentelėje, manau tai tikrai pagyvintų klubų veiklą, būtų įdomiau. Šauni idėja, Simkelo!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Doviuxas_Cool rašė:

Už , šioks toks pagyvinimas klubui.

 

prieš 7 valandas(-ų), Vilius_Nitro rašė:

Taip šis dalykas labai būtinas,jau žadėjau ir aš siūlyti šį dalyką,bet tu mldc kad buvai pirmesnis. Klubams irgi reikia žalos info,taip bus įdomiau ir klubams kariauti :D

 

prieš 7 valandas(-ų), Linas_Kleizaa rašė:

Dėl /top10 ir gun dėžės dar pagalvočiau, bet dėl žalos tai tikrai sutinku.

 

prieš 6 valandas(-ų), Eimantas_Bosas rašė:

Dėl topų, nemanau, kad tai reikalinga, nes galima būtų prisibuginti ir pnš. Bet /dstatistikos lentelėje, tikrai galėtų būti visų laikų klubiečių nužudymai, ir žala /info lentelėje, manau tai tikrai pagyvintų klubų veiklą, būtų įdomiau. Šauni idėja, Simkelo!

 

Ačiū visiems už nuomonę !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...