Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Zalgirietis

Prasti_Poperei

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Prasti_Poperei
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim/inv
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • Nuo 4sec iki 15sec 1 kulka nelipo ir kaip pataiko, 
  • 26sec. vpš per tvorą pataiko
  • Nuo 48sec, viena Tommy_Alliance kulka kibo ir tada 5 nelipo. (Pažiūrėkit 26sec pvz. ten matosi, kad jam jau buvo nuimta 70 hp, tai reiškia, kad neturėjo 200 jis.)

 

 

  •  
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne

 

xlWHidc.png

 

 

Papildau:
Jo video matosi, kad jis pataiko dar net nusitaikęs, neparodo dar net taikinuko o jau į žmogų pataiko, žiūrėkit visą video ant 0.25 greičio

04 sec, 10sec, 25 sec vpš jis nemato to Green_Death ir kaip nusitaiko į jį :D

 

 

GJFG8l5.jpg

 

yz385gm.jpg

 

įsikėliau pas save į kanalą, jei sugalvotu ištrinti šitą video

 

 

Panašus pavyzdys kai kitas žmogus su panašia šaudymo technika gavo blist (kai taikosi pelytė ties žmogumi juda tik į kairę/dešnę bet ne pvz aukštyn/žemyn nebent pašoka tas žmogus),  manau tą patį aimą naudojo:
 

Dar vienas žmogus, kurio šaudymas labai panašus, vėl taikinukas juda į kaire/dešne, aukštym/žemyn - nelabai. Ir vėl į žmogų pataiko dar kai net taikinuko neparodo (15sec 0.25greitis).

 


 

-1įsp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

ir koks čia čytas pagal tave, kad šaudau nenusitaikęs? ;D paspausk greit dešinį klavišą ir išauk, lošiat sampą po 10 metų ir dar nemokat šaudyt, aš ne jūs, kad turėčiau sustojęs taikytis, ar tiesiog spaust kairį klavišą ir už mane šaudytu aimas :) 

 

Atsigauk islamovai kokias technikas cia sneki :DDD man gal per karus ne zmones saudyt o i debesis net mano video matos kad taikinukas biski pakyla arba nusileidzia, bet cia manau isvis nera skirtumo, nes prisigalvojat cytu kuriu cj nera, ispradziu verkiat, kad saudau nenusitaikes, db jau verkiat delto, kad i zmones saudau :))

 

jau ir spreadas šitam tai tikrai per galvą reik inpist, kad atsistatytu, nes matos taikinukas kyla, bet jam tas neaišku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O čia lygiai toks pats pavyzdys: http://sarg.lt/index.php?/topic/281370-arturas_quick/

http://sarg.lt/index.php?/topic/282493-lukas_kalanta/ Už kalantos nicką taipogi žaidė jis :)

 

P.S ką tu nusišneki aš idėjau visai dėl kito dalyko tave ;)). Kad tu vedžioji su aimu kai šaudai imečiau pavyzdžius gi ;))

P.S Gerai laisvas, viskas gi matosi normaliai sekundes parašiau, laukiam verdikto ;))

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Agnius_Tropec rašė:

 

ir koks čia čytas pagal tave, kad šaudau nenusitaikęs? ;D paspausk greit dešinį klavišą ir išauk, lošiat sampą po 10 metų ir dar nemokat šaudyt, aš ne jūs, kad turėčiau sustojęs taikytis, ar tiesiog spaust kairį klavišą ir už mane šaudytu aimas :) 

 

Atsigauk islamovai kokias technikas cia sneki :DDD man gal per karus ne zmones saudyt o i debesis net mano video matos kad taikinukas biski pakyla arba nusileidzia, bet cia manau isvis nera skirtumo, nes prisigalvojat cytu kuriu cj nera, ispradziu verkiat, kad saudau nenusitaikes, db jau verkiat delto, kad i zmones saudau :))

Netgi, kai save filmuoji ir bandai įrodyti, kad tu nečyteris.. :D Tame video matosi, kad aiškiai spread naudoji genijau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...