Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gytis_Kavkaz

Kaziukas_Real / White_Melo

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: White_Melo
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM/SPREAD
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Nuo 0:11 spread/aim visas pataiko per tokį atstumą atsistojas.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip

INFO 1.png

 

 

 

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  Kaziukas_Real
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    0:04 Sekundę nelimpa 3kulkos
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • 1.pngINFO

Esu matęs dėl ,ko taip atsitinka ,tai dažniausiai dėl aim lentelių arba nitro modų seni... bent taip nepasigauk

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pildau už White_Melo: Wtf pataikiau 3 kartus po 2 kulkas tai kur tas aim ir spread + nesimato kur šaudau tai laisvas

 

Pildau už Kaziuka: Sveikas, niekada nesu naudojęs jokių dalyku kaip inv, aim, spread ar kažką panašaus. Ką galiu pasakyti, kad man 107 pingo yra ganėtinai daug, nes mano internetas yra labai prastas. Man užtenka tokio pingo, kad man lagintu. Na tai pradedam nuo tų kulkų. Antra kulka, būtent iš sfito, nelipo, nes ji buvo pataikyta grynai į medį, tiesiog aš jau buvau už medžio ir ji man buvo pataikyta. Su trečia kulka visiškai tas pats atvėjis, tieisog matosi kaip aš lakstau tarp medžių, ir kulkos skrenda į medžius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveiki niekada neesu naudojas neleistinu modofikaciju nes man patinka saziningas zaidimas ir net nesuprantu kas tas inv ar pan... o del kulku nelipimo tai kaip ir sake mano draugas mano internetas labai prastas net buna toks atvejis kad forumo neuzkrauna tai tenka prasyt kad kazkas uz mane pyldytu tokias nesamones taigi tos kulkos nelipo manau del ausksto pingo ir didelio lago taip kaip sendien buvo su relogu taip uzkibo kad net turejau reloga padaryti daugiau nieko neturiu ka komentuoti... va taip buvo sendien uzlagine

1b0619ca8395d4edf87c76326cc59fa8985.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

White_Melo nepakanka įrodymų.

 

 

prieš 12 valandas(-ų), Kaziukas_Real rašė:

sveiki niekada neesu naudojas neleistinu modofikaciju nes man patinka saziningas zaidimas ir net nesuprantu kas tas inv ar pan... o del kulku nelipimo tai kaip ir sake mano draugas mano internetas labai prastas net buna toks atvejis kad forumo neuzkrauna tai tenka prasyt kad kazkas uz mane pyldytu tokias nesamones taigi tos kulkos nelipo manau del ausksto pingo ir didelio lago taip kaip sendien buvo su relogu taip uzkibo kad net turejau reloga padaryti daugiau nieko neturiu ka komentuoti... va taip buvo sendien uzlagine

1b0619ca8395d4edf87c76326cc59fa8985.png

 

Taip būna dėl aimo :D

 

Kaziukas_Real bus nubaustas. Ačiū tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...