Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Andriukas_Spartak

Lukas_Kalanta/Edgaras_Zyle

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Arturas_Quick rašė:

*Mama manęs neišmokė gražiai kalbėti*

*Mama manęs neišmokė gražiai kalbėti*

 

prieš 2 valandas(-ų), Lukas_Kalanta rašė:

 

Dėl šito dalyko aš tavo draugam jau rašiau. Duokit id pafilmuosiu, bet free nebaninsiu. Arba atsiųskit video į až irgi užbaninsiu. Nebaninam mes nieko per tuos karus, bet gaila žiūrėt kai su inv vienas draskosi kare.

Kad ir parašytu ką filmuot tikrai nefilmuotum imm narių pasižiūrėk kiek laiko esi ngpt, o iš savų pusės nieko nesi išbanines. Ir nereikia čia tų pasakų, kad ne už savus einu ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Arturas_Quick rašė:

Seniukas bičiukas pupuliukas, kad ir kaip skaudu butu, mes bendraujam, bet mes prašom kad nufilmuotu chyteri o jie tai turi padaryt jie tai ir padaro, pamatė kas pas mus chytina ir galit parašyt nufilmuokit. KRY KRY KRY. 

Blemba Spartakai atrodai toks niuhas realiai ir kažkoki čia baxura iš saves keli nusiimk tuos video sargo slieke

 

Tu sakai paprašot, kad pafilmuotu tai kad jie nei karto nefilmavo jie tiesiog sėdi jūsų ts ir kai šuniukai klauso ką daryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Tommy_Alliance rašė:

Tu sakai paprašot, kad pafilmuotu tai kad jie nei karto nefilmavo jie tiesiog sėdi jūsų ts ir kai šuniukai klauso ką daryt

gi matai sako kad doseriai esat tai negi bus ten kur jus matot jų ip, nežinau parašykit į pm gal nufilmuos, bet tiksliai išjungs, bet dabar kai banina už kažkokius nematomus aim tai boring 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Niekada neieškau ir neieškosiu naujų draugų, o tuo labiau sarge. Beveik visi tie žaidėjai, kuriuos laikiau draugais sarge dabar nebežaidžia (senoji moderatorių komanda). Tiek vienų pusėje tiek kitų pusėje yra žaidėjų su kuriais bendrauju ir nieko prieš juos neturiu. Niekad nedirbau Jūsų pusėj? Užteko vieną kartą pasijungti į jūsų teamspeak kanalą. Niekas nematė, kad aš esu ir nevaržomai kalbėjo apie ddosus, kaip tuoj nuddosins kitos mafijos valdžią. Čia normalus jūsų kariavimas? Vėliau ir aš pats buvau nuddosintas. Susikūrėt čia savo atskiras komandas kažkokias Tropekiniai ir City gaujiniai. Per daug tą žaidimą siejat su realiu gyvenimu. Nepalaikau nei vienos pusės, nes ir ten, ir ten yra žaidėjų, kurie turėtų gauti rcon ir išvis čia nežaisti dėl savo nesąmonių darymo. Dėl cheaterių. Aš asmeniškai nefilmuoju nieko. Gaunu video - užbaninu. Ar iš jūsų esu gavęs kokį nors video? Nors jau nežinau kiek kartų buvau minėjęs, kad pats nefilmuoju. Na, greičiausiai esu nevertas NGPT, nes ir direktorių rinkimuose palaikau tik vieną pusę? Žodžiu, baigsis ddosai bus galima kalbėtis normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Augis_Frozen rašė:

Parašysi Kalantai, kad pastebėtų kokį Tropeckinį, tai tas per TS pradės rėkt, junk laukan, junk laukan filmuos tave. Tai dusk naxuj gopnikas kurva kalanta tu

jis ts nekalba :D čj jie net neturi su kuo filmuoti, nes visada video pateikiam iškart nufilmave ir užbanina, kaip pastebėjot free banų pas mus gal iš 10 tik 1 būna, tai dv vertėjai, geriau savo pavą pažėkit :4_joy::4_joy::4_joy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Augis_Frozen rašė:

Parašysi Kalantai, kad pastebėtų kokį Tropeckinį, tai tas per TS pradės rėkt, junk laukan, junk laukan filmuos tave. Tai dusk naxuj gopnikas kurva kalanta tu

Rimtas bahuras esi matos. Meskit jiem i AZ tuos video ir nubaus, jei kaltas bus, urodai jus krv.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Stumykla, stumykla, stumykla... Net neįsivaizduoju nuo ko pradėti, tai taip paeiliui ir rašysiu turbūt. Visi turi savo puses, visi jas pasirenka. Galbūt tikrai yra nesąžininga, kai abu sėdi vienoje mafijoje, tačiau tam spėju yra tikrai rimta priežastis. Kaip minėjo tiek Edgaras, tiek Lukas, tai nuėjus pas jus ne tik išgirsti kalbas apie ddos'us, bet ir pats jų gauni, o tai tikrai nėra malonus dalykas. Taip pat juokingas tas pasiskirstymas, kaip Tropec'o gaujiniai ir City gaujiniai. Jau nešneku apie tai, kad priėmęs city gaujinių į savo mafiją direktorius padidina savo šansą neišbūti direktoriumi mėnesio net 80%. Patvirtintas ir įrodytas faktas. Ką galiu pasakyti, kažką galvosim, kad abi puses stebėtų lygiai, tačiau tai priklausys ne tik nuo mūsų, bet ir nuo jūsų. Juk mafija yra jūsų ir kokią JŪS ją susikursite, tokia ji ir bus. Nei mes, nei Bumeris ar Tautrimas mafijų sutvarkyti negali. Jų padėti tik ŠIEK TIEK pataisyti galite tik jūs nebenaudodami debiliškų ddosų, ištrindami aimus/inv ir kitus šūdus. Aišku, tai praktiškai neįmanoma. Dar ką ten mačiau man rašė, tai pašalinti NGPT, ir be jų puikiai viskas būtų. Norėčiau tam paprieštarauti, sukurti nusikalstamų grupuočių priežiūros tarybą buvo turbūt geriausia 2016 metų idėja mafijoms/gaujos. Jūs arba nematot arba nenorit matytų jų darbo. Jei ne jie, tai dabar direktorių bliste būtų daug daugiau žmonių, jei ne jie, tai mafijų direktorius rinktume kas kelias dienas, jeigu ne jie, tai DPKT išprotėtų nuo gaunamų žinučių „/pzu tą, čytas“ „tas ir tas atsijungė“ „daryk kažką“ „kodėl nefilmuoji, tu gi DPKT“ (nors dpkt darbas yra prižiūrėti direktorius, o ne serverio čyterius). Jie tikrai daug padeda per rinkimus, žino žaidėjus ir pataria, ką imti į kandidatus. Ne paslaptis turbūt yra ir ta, kad per atranką į mafijų/gaujų direktorių jūsų anketa reiškia mažiausiai. Svarbiausia tai, koks jūs žmogus. Be NGPT rinktume žmones, kurie turbūt net nėra pasiruošę direktoriaus postui. Manau atsakiau viską. Komentatorių šį kartą nebausiu, nuomones išreikšti spėju norėjote, tačiau bausiu tuos, kurie keikėsi arba rašė tikrai nesamones.

 

P.S. dar ką norėjau pasakyti. Per direktoriaus rinkimus pastoviai rašot „greičiau rink, karo norim“, tačiau vos išrinkus jau pirmomis dienomis rašot vieni kitiems papeikimus, tai wtf? Tai parodo, kad jums niekada neįtiksi. Nesvarbu, ar tai būtų dpkt, ar ngpt, ar direktorius, kažkokiai žmonių grupei jis vistiek bus blogiausias ir stengsis jį kaip nors parklupdyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...