Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Brigada

Atnaujinimas reidams.

Už ar Prieš?  

32 balsai(-ų)

  1. 1. Už ar Prieš?

    • 14
    • Prieš
      18


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kaip žinote, serveryje dažnai rengiami reidai /tp vietuose, viskas aptveriama ir visa kita,puiku. Bet, dažnai, 99,9% atvėjų visi kas atsiranda toje vietoje kur reidas, padaro iškarto tp į kitą vietą, pabėga nepatikrinti, ir to valdyti neįmanoma. Tad siūlau, kad teisėsaugos direktoriams/pavaduotojams bei įgaliotiniams būtų įdėtos komandos /reidassf, /reidasls, /reidastpvip ir t.t (/reidas + vieta) ir tiems kas įžėngia į ta teleporto vietą pvz tpsf, automatiškai užsidėda /bega ir /begliai rašytų jog ( uždėjo reidas ar pnš.,kaip su narkotikų grobimais). Atnaujinimas tikrai reikalingas, ir niekam nepakenktų. O tie kas sakysit ir taip sunku pabėgt, tai gal jus nebėgiokit išvis tada, jeigu jau net  reiduose normaliai negalit pabūt.

Papildau: Jeigu jau taip bijot tos /bega, tai tiesiog toje vietoje kur reidas neleistu daryti teleportus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Shade_Medic rašė:

Pries, nemanau kad tai bus naudinga serveriui. Daug atsijungines o tai sukurs daug banu uz relogus ir kitas nesamones. Tiesiog nesamone.

Tai butent, bijos pagaliau banu gal ir kita karta neatsijungs. Nes db tie relogeriai bb deje, ateina nurelogina ir nesijungia, kita acc kuriasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 minutes ago, Shade_Medic said:

Pries, nemanau kad tai bus naudinga serveriui. Daug atsijungines o tai sukurs daug banu uz relogus ir kitas nesamones. Tiesiog nesamone.

Nu tai kaip tik paskatinimas neatsijungti. O kas atsijungs, tai teisėtai gaus baną. Aš už!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gera ideja, Nes db Begliai bbd Ant to gaudymo Nes esu gaudes ir buvau surakines begli Ir buvo su /bega ir atsijungia Ir 50% Kad kaip gauna bana atsiblokuoja uz kreditus ir pan. Tiesiog manau Kaip ir minejo Donaldas kad su reidais uzmestu /bega ir neleistu Teleportuotis. Tai as uz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...