Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Savg_Lt

Del /ant

Naudinga   

32 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai naudinga



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, dirbdamas S.W.A.T pastebėjau jog surakines beglį, jis paprašo draugu pagalbos kurie atvažiuoja pvz su nrg ir beglys paspaudžia G jis atsiseda automatiskai atsirakina ir nuvažiuoja toliau... Todėl siūlau panaikinti tokia išsilaisvinimo galimybe jog surakintam neitu atsisesti g..

Laukiu nuomuoniu.

 

 

Dauguma spaus pries del to kad jiem bus mažiau šansu pabegt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Edva_Smoove rašė:

Galima balsuoti dviprasmiškai, sunkiau, bet įdomiau teisėsaugai, daugiau veiklos, tarkim įsėda G ir bėga, turi gaudyti ir t.t. + dar už pagalbą bėgliui gali bausti. Čia jau priklauso nuo to iš kurios pusės pažiūrėsi.

Taip bet tai kad jie ištisai g sėdinėja.. ir va pvz tas Klaidas_One kur katik ne prabalsavo vakar gaudem ji su jo  draugais 30min kol neatsijunge... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Frozen_Inferno rašė:

Už, bet reiktu paredaguoti tavo idėja. Surakintas žmogus galėtu atsisėsti g, bet jo neitu išmesti iš mašinos.

Visiškai sutinku su tavo nuomuone, bei ačių už palaikymą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu PRIEŠ nors aš visada už teisėsaugą ir esu ten daug dirbęs ir žinau, kad užtenka dirbti komandiškai arba paprasčiausiai mastyti gaudant bėglį. Sugavai bėglį būk užsibindinęs /isodinti, kolegos paprašyk, kad įsodintu, o visus kas privažiuoja rakink ir nėra problemos. Čia jau persistengei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinoma teisėsaugai tai padėtų, esu pats teisėsaugininkas, dėja sakau prieš šia įdėją, kadangi tai tik sumažintų bėgliams šansą pabėgti, o jai mes jiems duodam tą šansą, patys kalti esam, taigi sugavus bėglį, reikia ne miegoti prie jo, o imtis tolimesnių veiksmų, užtikrintant tai, kad bėglys nebegalėtų pabėgti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...