Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Ignax_Design, Modestas_Pishius, Dainius_Lucardis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Ignax_Design
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Trumpalaikis inv
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Visą video matosi,kaip kas antra kulka limpa,manau nereikia sec rašyt. info pačiam gale.

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Buvo.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Modestas_Pishius
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:INV,lagmodas/fake pingas
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

Pradžioj video matosi,kaip viskas sulimpa,o kai lieka low,pradeda typo labai lagint,nors lossai labai normalūs ir niekas nelimpa. Info gale.

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Buvo

 

 

Kiekvienas gali pratrint savo cleo. Linas_Tunnex,būdamas cn pavas,nelipo normaliai kulkų(kaip tau),kai pingas buvo didelis,o lossai maži,ir neteko savo posto ir gavo blistą.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Dainius_Lucardis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Aim
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

nuo 0sec iki 8sec 6/6 į bėgančius,20 atstumas;toliau irgi visas sulesa ;info 12sec

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Buvo.

 

Tu iš visų šitų trijų,manau gali mažiausiai mazintis,nes tavo aimas čia labiausiai matosi. Į bėgančius,ir kai pasislėpi už sienos,išlendi,ir jau žinai kur jis bus nubėgęs,ir pataikai būtent į tą patį. Be WH,AIM,SPREAD,tai padaryti neįmanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip aš bėgdamas kažką galėjau įjungt?:DD lag modas, žiek cleo, ir pinga kokį rašo ant samp lentelės. Nesąmonių muziejus :DD Be to kai atsisukau į angara, fps nukrito, nes man lagina, dėl to gal ir nekibo, nes matai cleo folderį fps modus naudoju ;] ne pirmas kartas mane dėl pingo meta, tad nebejuokink 3h tu P.S poto iškart miriau, jei nematai. Nes atlagino ir miriau ;] Ir beto pas tavęs yra modintas pedas, aš ten lipau ant krūmo, dėl to kelios ir nekibo gal, bet pas tavęs per modus kitaip rodo, tad čiau braškeac67e9b90bd598cee248ecaf2a127d0c1670.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...