Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Karolis_Rell

Lygis_White

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Lygis_White
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:naudoją kažkokį čyta kai 21:31 valandą pas jį diena
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Taip 3lvl
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     

    jo pačio darytas video 

  •  

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:ne

ikelk tą savo dangaus modą patestinsim :)

 Nuo nei vieno snow ,dangaus ar t.t. modo nesidaro taip šviesu naktį ,tai dėl sun.cs modo antidrunk kažkas tokio ,kai visa diena šviesu ,geresnis matomumas naktį ir nereikia rašyti /giedra ,ir šjp numesk tada atsisiuntimo dangaus

Pats kėliai Martynas_Nomercy į cheaterius už ta patį sun.cs modą ,kuris naktį paverčia šviesia diena ,o čia bandai įrodyt ,kad ale nežinojai? p.s. NEŽINOJIMAS NEATLEIDŽIA NUO ATSAKOMYBĖS

tavo nuotrauką visi moką išjungt sun modą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Karolis_Rell rašė:
  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Lygis_White
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:naudoją kažkokį čyta kai 21:31 valandą pas jį diena
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Taip 3lvl
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį

    jo pačio darytas video 

  •  

Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:ne

Svx. Pirmą kartą girdžiu,kad tai neleistina programa. Įsikėliau dangaus modą(kad gražesnis dangus būtų),ir taip yra. Nežinau kodėl,nežinau koks tai privalumas. Jei tai privalumas,tai koks? Nes jei ir tamsu,tai viskas puikiai matosi. Ir bėje,tai snow mod,ar augalijos mod taip pat neleistini-nes jie suteikia grožio ir nesimato krūmų, o čia tik dangus gražesnis.

 

Linko nerasiu dabar,senai siunčiaus. Bet kiek pamenu vadinas realistic skybox. 

 

Bėje,jei pripažins tai,kaip nelegalią modifikaciją,norėčiau,kad nieko nebūtų. Nes kai ryan_worg pagavo su anti esc,ir tik tada pripažino,jog tai nelegali modifikaciją,jo nenubaudė,o pradėjo tik nuo tada bausti,nes iš kur aš galiu žinot,kad dangaus modifikacija yra nelegali.

 

Tu skaityt nemoki,ar kaip? Rašau,jog senai siunčiaus, ir linko dabar nerasiu,ir iš viso gta neišrankiosiu tų failiukų gi. Ir aiškinu tau, tai nesuteikia jokio pranašumo. Tada naktį,pes esc pasidarai šviesiausią padetį, ir tai irgi nelegalu? Tiesiog,kažkada atsisiunčiau,šiom dienom įsirašiau,ir pirmą kartą išgirdau,kad tai gali būti nelegalu. Išsigalvojat savas taisykles,tai dar už keybindą ar snow modą kelkit į čytus. Tai man nesuteikia jokio pranašumo,aš tiesiog visada darau /pzu, filmuoju,ir man gerai matosi,tuo pačiu ir jums. Nei kariauju,nieko :)

 

Skirk tą savo sun.cs nuo dangaus modo,kuris tik dėl grožio.

 

Kad tau būtų geriau,ir kad nebūtų ašarų,aukoju savo gta į medines grafikas(nors taip ir nesuprantu,koks privalumas buvo)

http://www.part.lt/img/880f4cd40b9bc4571068c501a00899d7435.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...