Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

Sarg.lt Grove Street gauja

Rekomenduoti pranešimai

Taigi, aš gal šiek tiek pabusiu išskirtinis ir nebusiu prie avių bandos, iš tavo visų video šį galima manau priskirtini prie geresnių darbų pagal tavo lygi, bet, kas man tavo kiekviename video kliūna tai, jog lygiai vusr tokia pati nuobodi rūtina, muzika nėra tinkamai atitinkinti gaujos subkultūrai, jeigu butum įdėjas daugiau pastangų tai galėjai bent pagal muziką daryti perejimus, su kai kuriais efektais iš vis nesamonė buvo, nepriderinta, jeigu turi gerų efektų jų nereikia dėt kai išvis nesiderina vien dėl to, jog pasirodytum, kad kažką naujo padarei. Taip pat užgože akį iš tolo subuginti medžiai, nes naudojai "Behind Space of Reality" modifikaciją, kuri ne visiems SA:MP serveriams yra tinkama. Tai vat, manau šiek tiek kritikos tikrai nepakenks ir manau prives iki tobulėjimo savo įgudžių ir tada galėsim matyti dar geresnius tavo darbo vaisius. :12_slight_smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Ryan_Collin rašė:

Taigi, aš gal šiek tiek pabusiu išskirtinis ir nebusiu prie avių bandos, iš tavo visų video šį galima manau priskirtini prie geresnių darbų pagal tavo lygi, bet, kas man tavo kiekviename video kliūna tai, jog lygiai vusr tokia pati nuobodi rūtina, muzika nėra tinkamai atitinkinti gaujos subkultūrai, jeigu butum įdėjas daugiau pastangų tai galėjai bent pagal muziką daryti perejimus, su kai kuriais efektais iš vis nesamonė buvo, nepriderinta, jeigu turi gerų efektų jų nereikia dėt kai išvis nesiderina vien dėl to, jog pasirodytum, kad kažką naujo padarei. Taip pat užgože akį iš tolo subuginti medžiai, nes naudojai "Behind Space of Reality" modifikaciją, kuri ne visiems SA:MP serveriams yra tinkama. Tai vat, manau šiek tiek kritikos tikrai nepakenks ir manau prives iki tobulėjimo savo įgudžių ir tada galėsim matyti dar geresnius tavo darbo vaisius. :12_slight_smile:

Kietai, bet ką sakei, tai daug kur tiesos nėra :D Kaip tik rūtinos stengiamės nepadaryti, o pavaizduoti kuo daugiau veiklos. Čia yra žaidimo filmukas, o ne real life. Jeigu būtų iš gyvenimo, tai matytum tas visas emocijas ir visa kita, ko čia nematai ir jo neįmanoma padaryti tokio gero, kaip kartais norėtum. Muzika puiki. Perėjimų net ir profesionalai nedaro pagal muziką. Užtenka kelių tokių, kaip pas mane jie yra. Efektų tokių rimtesnių įdėjau vos 4. Jeigu nesupratai idėjos, tavęs nekaltinu, bet efektus derinau labai prie situacijos, pvz kur sėdi gs interjere, tai ten pasikeičia spalvos, tai turėjau omeny, kad sėdi privartoję, kur pavyzdžiui PD ofise ten ekranas sujuda prie bombos, tai todėl, nes liko 1 sekundė ir jis atšaukė išminavimą, banko saugykloje tas blykčiojimas, tai buvo tamsu kaip šiknoje, tai sugalvojau padaryti, kad tipo lempos mirksi nuo šų šūvių, elektra dinginėja. Daug kitų vietų, visų nevardinsiu. Behind space of reality modo neturiu :D Ačiū už kritiką, bet aš tikrai daug domėjausi apie trailer'ių, filmukų kūrimą iš profesionalų ir jie sako kitaip. Dėl modų taip, nesiginčiju, nepardaviau dar direktoriaus, tai negaliu geresnių modifikacijų įsirašyti. Anyway, ačiū už kritiką, ką nors gal panaudosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...