Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bartas_Suuh

Frank_Monaco

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Bartas_Suuh
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Frank_Monaco
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Davė 10 forumo įspėjimų už tai jog parašiau melagingą admin papeikimą, nors esu isitikinęs, kad aš tą admin papeikimą parašiau nes gavau mute už /v naudojimą ne tam, nuo admino Mantvydas_Minelga. Aš nemačiau Mantvydo įkeltų įrodymų, todėl noriu juos pamatyti kur matoma, kaip rašau per /v kažką ne taip.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Forumo moderatorius, 3 lvl admin.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
     

    40de0f5c2236f51d038dd9c663fd9bf0301.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne


     
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Citata

Primenu

Komentuoti admin papeikimus, jei nesate su juo susijęs - draudžiama. Už tai gręsia ban visam laikui + 10 dienų rašymo teisių netekimas.

UŽ KVAILŲ TEMŲ KŪRIMĄ BŪSITE GRIEŽTAI BAUDŽIAMI!!!

 

 

MELAGINGAS ADMINISTRATORIAUS PAPEIKIMAS - BAN FORUME.

Žaidėjas pateikė įrodymus - tave užbaninau už melagingą papeikimą. Įrodymų nebėra, nes iš karto ištrinu papeikimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Frank_Monaco rašė:

Žaidėjas pateikė įrodymus - tave užbaninau už melagingą papeikimą. Įrodymų nebėra, nes iš karto ištrinu papeikimą :)

Tai wtf, kas čia per nesamone, pvž. tavo draugui adminui parašo papeikimą o tu jį tiesiog ištrini ir viskas? :D:D Tikrai galima atkurti tą temą kažkaip ir gauti ir jei ten yra įrodymai, norečiau juos pamatyti, galiu lažintis iš 10k eur, kad aš buvau užmutintas už nieką, parašiau normalų papeikimą ir gavau baną irgi už nieką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, šiaip, manau, kad iš lempos papeikimų netrina šios skilties prižiūrėtojas. 

O galutinai ištrintų temų atkurti bent jau aš ar paprasti moderatoriai negalim,  tą ko gero gali tik Tautrimas ir Bumeris, nors dėl to irgi abejoju. 

Šiaip ar taip, jeigu manai, kad nesugeba atlikti savo darbo, tai asmeniškai kreipkis į Tautrimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...