Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danskaja_Company

Rakinkit tema

Kaip jums ši įdėja?  

21 balsai(-ų)

  1. 1. 1.

  2. 2. 2. Ar sutinkate?



Rekomenduoti pranešimai

Aš sutinku dėl antro pasiūlymo, kad per kokį gimtadienį būtų išdalinta, manau tikrai kokiem naujokam tai būtų i nauda, pvz isdalintu kas turi iki 50k xp tuos pinigus, nes tie naujokeliai ten laksto su 5k, tikrai būtų paskatinimas jiems žaist, aš UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Abi idėjos, mano nuomone, tikrai nereikalingos. Tie -20% prisideda prie serverio ekonomikos mažinimo, o tai yra reikalinga. Dėl kažkokio fondo, tai kam to reikia? :D Jeigu pagr. administracija nedalina šiaip pinigų per šventes ar panašiai, tai kodėl turėtų dar kažkokį fondą kurti... Pagaliau, jeigu ir dalintų, juk jie gali pasiimti pinigų, kiek tik reikia, tai tas fondas tik bereikalingos eilutės script failuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesvaik. Su tais procentais bent kažkiek tų pinigų mažėja, ne daug, bent bent šis tas. Tu nueik į TopSport ir pažiūrėk, kad ir tuos pačius rutuliukus ir jų statytums, jų kofeciantas 1.9, o ne 2. Tai padaryta tam, kad laimėjimo atveju, Top Sport vis tiek nelieka -, o kaip tik po biški juda link +. 

Gal geriau nekurk tokių pasiūlymų. 

Pastebėjau, kad tavo visi pasiūlymai lievi, tai gal geriau pristabdyk, kai sigalvosi kažką rimtesnio, tada užsuk čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...