Eiti į turinį
Working

Muzika tavo ausims!

Rekomenduoti pranešimai

gA87hHX.png

Sveiki, gerbiamieji šio projekto nariai. Noriu pranešti, jog pradedu bendrauti su muzika ir nusprendžiau labiau gilintis į šią šaką kitokiu pavidalu - muzikos kanalu. Visada jaučiau hobį muzikai, tad tikiuosi praskaidrinsiu nuotaiką daugeliui žaidėjų.

 

 

 

Mano Youtube kanalo nuoroda - Spausti čia

 

Prie ko visa tai vedu?

Vedu prie to, jog atvėriau duris naujam muzikos kanalui pavadinimu - Duff. Šiame kanale sau patinkančias dainas ras kiekvienas, tiek ramus žmogus, tiek "tusovčikas". 

 

Kodėl sukūriau šį kanalą? 

 

Sukūriau, nes turiu pastaruoju nemažai laisvo laiko ir noriu jį realizuoti tinkamai. Pastaruoju metu ieškau bei randu ypatingai neblogų kūrinių kurie nėra dar iki gyvo kaulo nuvalkioti, o, kad ir senas kūrinys atgytų naujomis spalvomis dažniausiai ieškau "remix".

 

 

Kodėl turėtumėt klausytis mano keliamų dainų?

 

 

 

 Pagrindiniai argumentai kodėl klausytis mano dainų mano manymu yra:

  • Stengiuosi rinkti kuo naujesnę ir kokybiškesnę muzika.
  • Įvairaus žanro muzikiniai kūriniai, 
  • Savo mėgstama daina ras manau kiekvienas žmogus
  • Dainos keliamos kiekvieną dieną 
  • Jūsų klausymas skatina mane tobulėti tiek redagavimo srityje, tiek pačiame muzikos pasaulyje.
  • Bandau į pasaulį atvesti negirdėtus kūrinius, kitaip pasakius: "Nežinomus atlikėjus", nes pastaruoju metu pastebėjau, kad tikra yra be galo daug talentingų kūrėjų.

 

 Kaip jūs galite padėti man plėstis?

 

Paprastai, dalintis Jums patinkančiomis dainomis mano kanale su draugais, tėvais, močiutėmis, seneliais, bumeriu ir t.t, paspausti "prenumeruoti ar subscribe" mygtuką ir sekdami bei klausydami mano dainų  .

 

 

 

Kokia nauda man iš to?

 

Pamokos mokinantis dirbti su muzika, tobulėjimas šioje srityje, galbūt kanalo iškilimas į plačiuosius vandenius  . Šiaip realiai tik tokia, kad išmoksiu šį bei tą naujo ir neleisiu savo laiko lošiant cs, o veikiant kažką įdomesnio bei naudingesnio tiek man, tiek Jums  .

 

Mano kanalo dainų pavydžiai: 

 

 

 

 

 

Mano Youtube kanalo nuoroda - Spausti čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...