Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Matas_Ammo

Taksi I firmos bazės interjeras

Taksi I firmos bazės interjeras  

102 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šito atnaujinimo?



Rekomenduoti pranešimai

11/30/2016 at 17:41, Volkswagen_Passat rašė:

Taksi I ir II firmos bazės buvo pakeistos beveik per tą pačia versiją, bet kas kaltas, kad pirma firma gavo puošnesnę nei antra?

Tik davai be šitų: "mes geresni , jūs nevykę" abu darbai man vienodi, abiejų jų esmė ta pati - nuvežti keleivį nuo taško A iki taško B , ir jūsų bazės interjerai ir kiti menkniekiai atvirai pasakius tiems keleiviams - pavienodai, tai jūsų pačių konkurencijos detalės.

 

12/4/2016 at 21:18, Ricardas_Kairiukstis rašė:

Passatas daug negalvoja, bet kai galvojai tai pasiūlymai achujieni būna. Aš už būtinai reik.

Gal jis yra tavo draugas, kad tu jį taip giri, bet šis jo pasiulymas nėra tavo leksikonu išreikštas - "ahujie as", gal praeityje ir buvo kažkas naudingo visuomenei, ką galimą būtų vadinti "ahujienu", bet tik ne tai.

 

 

Cituodamas kitų žaidėjų žinutes išsakiau savo nuomonę, nes tam šioje skiltyje turiu visą teisę, ir tik nereikia čia kelti žodžių karo ar panašiai. PEACE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Dzo_Dyler rašė:

Tik davai be šitų: "mes geresni , jūs nevykę" abu darbai man vienodi, abiejų jų esmė ta pati - nuvežti keleivį nuo taško A iki taško B , ir jūsų bazės interjerai ir kiti menkniekiai atvirai pasakius tiems keleiviams - pavienodai, tai jūsų pačių konkurencijos detalės.

 

Gal jis yra tavo draugas, kad tu jį taip giri, bet šis jo pasiulymas nėra tavo leksikonu išreikštas - "ahujie as", gal praeityje ir buvo kažkas naudingo visuomenei, ką galimą būtų vadinti "ahujienu", bet tik ne tai.

 

 

Cituodamas kitų žaidėjų žinutes išsakiau savo nuomonę, nes tam šioje skiltyje turiu visą teisę, ir tik nereikia čia kelti žodžių karo ar panašiai. PEACE.

Ačiū už komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...