Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Federline

Ultr_Ultra, Ovidijus_Lietuva.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Federline
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ultr_Ultra ir Ovidijus_Lietuva.
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Vakar vakare linksmai važinėjau ir staiga ant tilto užsibarikadavę S.W.A.T būrio nariai mane apšaudė be jokios priežasties.
  • Įrodymai:
    Spoileris

     

  • /info lentelė: Ultr_Ultra:
  • Spoileris

    d80daba1c5090f6ecc7cda18bd136e38561.png

  • Ovidijus_Lietuva:
    Spoileris

    40466f7a0b3318fa96b89280362df0d0881.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

51 minutes ago, Arnas_Federline said:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Federline
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ultr_Ultra ir Ovidijus_Lietuva.
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Vakar vakare linksmai važinėjau ir staiga ant tilto užsibarikadavę S.W.A.T būrio nariai mane apšaudė be jokios priežasties.
  • Įrodymai:
      Hide contents

     

  • /info lentelė: Ultr_Ultra:
  •   Hide contents

    d80daba1c5090f6ecc7cda18bd136e38561.png

  • Ovidijus_Lietuva:
      Reveal hidden contents

    40466f7a0b3318fa96b89280362df0d0881.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Sveikas, Arnai CosaNostra mafija padejo ant Ginkl saugyklos bomba mum nepaejo apginti bet mes uztverem kelia kad nepraleisti CosaNostra mafijos Atstovu ir kaip matai aiskiai,  kad kelias yra uztvertas mes laukem Mafijos Atstovu kurie buvo su ginklu kuprinem tai manau kad pasaliniui zaideiui negalima ten buti cia foto kai CosaNostra Mafija padejo ant ginklu saugyklos bomba. As asmeniskai atsiprasau kad apsaudziau nes neziurejau i nick maniau kad CosaNostra Mafijos Narys Bande mus Nuzudyti ir Padeti Kitiems CosaNostra Mafijos atsovams ir manau ne skunda o papeikima turi rasyti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arnas_Federline rašė:
  • prieš 1 valandą, Arnas_Federline rašė:
    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Federline
    • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ultr_Ultra ir Ovidijus_Lietuva.
    • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Vakar vakare linksmai važinėjau ir staiga ant tilto užsibarikadavę S.W.A.T būrio nariai mane apšaudė be jokios priežasties.
    • Įrodymai:
        Parodyti paslėptą turinį

       

    • /info lentelė: Ultr_Ultra:
    •   Parodyti paslėptą turinį

      d80daba1c5090f6ecc7cda18bd136e38561.png

    • Ovidijus_Lietuva:
        Parodyti paslėptą turinį

      40466f7a0b3318fa96b89280362df0d0881.png

    • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
    Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arnas_Federline
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Ultr_Ultra ir Ovidijus_Lietuva.
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Vakar vakare linksmai važinėjau ir staiga ant tilto užsibarikadavę S.W.A.T būrio nariai mane apšaudė be jokios priežasties.
  • Įrodymai:
      Slėpti turinį

     

  • /info lentelė: Ultr_Ultra:
  •   Slėpti turinį

    d80daba1c5090f6ecc7cda18bd136e38561.png

  • Ovidijus_Lietuva:
      Slėpti turinį

    40466f7a0b3318fa96b89280362df0d0881.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Sveikas, Kaip ir mano kolegą Ultr_Ultra sakė, jog buvo ginklų grobimas. Mums nepavykus padėti bombos, reikia važiuoti prie tilto ir jį užtvertį nuo mafijos, todėl mūsų darbas būtent toks, ir aš manau, jog tu tikrai matydamas, jog buvo bandomi paimti ginklai, neturėjai ten būt. o kadangi mūsų darbas šį karta buvo neprileisti ten jokios mafijos, mes pamanėme jog tu vienas iš jų, ir bandėme sustabdyti ginklų pergabenimą, savanoriškai atsiprašau už šitą klaidą. Bet nemanau, jog ten tu turėjai būt, nes matei, jog vyksta didžiulis veiksmas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...