Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Salvis_Gta

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:Salvis_Gta
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:inv
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:

pačioj pradžioj,stg kai lesė,pagal mane tik 1,o gal ir 2 tik sulipo,nuo 15sec iki 18 3 kulkos nelipo(neskaičiuoju tos vienos,kur per angarą),nors matos,jog iš skirtingų vietų šaudo,o poto viena lipo.21sec 2 kulkos nelipo,nors buvo knockbackas (kai pataikė,jis nukrito,bet kulka nelipo) info 25sec,ir bėje jis yra cn pav.

 

 

Antras video:

1sec nelimpa,4sec nelimpa,7sec nelimpa,16sec nelimpa,kai visos prieš tai sulipo gražiai,26sec nelimpa

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Buvo.

 

 

Jo,visi sarg bugai,per 30sec tau suėjo ane? :DD jei dar matos knockbackas,tai kaip tada nelipo? nejuokink,per visą ir ištisą,nekarpytą video tiek nelipo,ir tu dar bandai išsimazint. Čia tiesiog pasigavai kaip nežinau kas.

Pridedu:Tai ir sakau,neskaičiuoju tos kulkos,nes ten per angarą,o visos kitos kulkos tai tiesiai į tavę,ne per sieną.

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zdarova avatare. inv jau senai nenaudoju laisvas

 

1. Apie pačia pradžia net nieko nesakysiu, nieko ten nėra normalei iš ak šaudė :).

 

2. Bartas_Bizarre kur į mane šaude iš snaiperio šaudė į angara, bandė į galva per sistema taip rodė, dėlto ir nelipo štai video

STEBĖKIT BŪTENT ŠITA VIETA KAIP BARTAS_BIZARRE ŠAUDO Į MANE< PER SISTEMA RODO, KAD LIMPA, O IŠTIKRO NET NEPATAIKO O ŠAUDO Į ANGARA

 

 

3. Poto Eivino_Drag kulka pirma nelipo, taip čia GTA:SA nelimpa dažnai kulkos nes lagas žaidime buna, poto antra lipo vistiek. :)

 

4. 2 nelipo? :D nu ir, kas, šiame žaidime daug kam nelimpa kulkos, 2 nelimpa ir jau banina , va čia jam irgi 2 kulkos nelipo. 

 

Ne vien man taip yra, nueik į mafiju gauju cheateriu temas ir ieškok sekmės invalide. pora nelipo o čia normalus dalykas, pasiaiškinau kodėl nelipo 3 kulkos, matos kaip šaudosi su snaiperiu į angara :) LAISVAS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

2VIDEO karočia:

1 sec nelipo kaip buvau už žolės, dažnai per tokius objektus nelimpa, man pvž net nerodė, kad pataike :)

4,7 sec taip pat buvau už objektus, o kulka parėjo nuo vilos, tai daug  šanšų, kad delto nelipo.

16 viskas limpa ir ant galo mirštu davai.

 

Va žaidėjas CN filmavo save, pačiam tame video irgi nelipo. NESUPRANTI KAD ČIA GTA BUGINTAS ŽAIDIMAS YRA ?

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...